fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zdravotný stav dievčatka bol tak vážny, že si s ním lekári nevedeli poradiť. Doma sa mu stalo niečo, čo nik nečakal

Máte tip? napíšte nám mailom

Zdravotný stav malého dievčatka lekárov doslova šokoval.

Jedného dňa začula Jamie Beckenhoster z izby svojej malej dcérky Brittany zvláštny buchot a tak sa šla okamžite pozrieť, čo sa deje. Keď otvorila dvere detskej izby, videla malé dievčatko, ako sa trasie na podlahe a po chvíľke omdlela. Šokovaná matka neváhala a Brittany vzala k lekárovi. Po niekoľkých vyšetreniach sa ukázalo, že dievča trpí epilepsiou.

Rodičia malej Brittany to zo začiatku nebrali ako veľkú katastrofu, pretože aj Jamie má túto chorobu a dokáže s ňou bez väčších problémov žiť, a tak predpokladali, že to bude rovnako aj v prípade ich dcérky. Brittany pravidelne užívala lieky, ktoré jej lekári naordinovali, no jej zdravotný stav sa začal časom zhoršovať.

 

01

Dievčatko malo čoraz častejšie a postupne prestalo vnímať, čo sa okolo nej reálne deje. Brittany nemohla byť ani na sekundu bez dozoru, pretože hrozilo, že si kvôli kŕčom ublíži. Lekári ju poslali na vyšetrenie mozgu a keď dostali výsledky, nechápavo krútili hlavou. Jej zdravotný stav bol ešte vážnejší než sa zdalo.

Prečítajte si tiež:
Presťahujeme sa do Česka? Žije sa tam totiž niekoľkokrát lepšie. Prečo je to tak?

05

Postupom času sa choroba u dievčatka prejavovala čím ďalej, tým častejšie a tak rodičia naučili malú Brittany neustále nosiť na hlave prilbu, aby tým predišli zraneniam. Jamie dokonca začala upadať do depresie, pretože si nahovárala, že práve ona môže za dcérkin zlý zdravotný stav, lebo si bola istá, že to zdedila po nej.

04

V jednu noc, keď si Jamie zdriemla počas toho, ako bola pri svojej dcérke sa stalo niečo neuveriteľné. Brittany z ničoho nič vyskočila z postele a jej matka si myslela, že dostala ďalší záchvat. Dievčatko sa však cítilo dobre a mamičke vyrozprávalo to, čo sa jej krátko predtým snívalo. Brittany tvrdila, že sa jej v sne zjavil Ježiš, ktorý jej sľúbil, že sa čoskoro uzdraví a všetko bude v poriadku.

02

Od tej noci sa skutočne stav Brittany začal zlepšovať a nakoniec sa epilepsia stala minulosťou. Dnes je z malého dievčatka už krásna, dospelá slečna, ktorá študuje psychológiu a nik by si ani len nepomyslel, že jej v minulosti lekári nedávali ani len šancu na prežitie.

Prečítajte si tiež:
Panda vo viedenskej zoo maľuje obrazy. Zarába tak na knihu

06

https://www.youtube.com/watch?v=s9I2fJ7HgYo

 

 

Zdroj: Trendweb.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií