fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena spôsobila nehodu, policajti jej namerali v dychu takmer tri promile

Vodička jazdiaca po hlavnej ceste v smere na Trenčín v dôsledku dostatočného nevenovania sa vedeniu vozidla narazila do zadnej časti návesu traktora.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.5.2022 (Webnoviny.sk) – Dopravní policajti z Nového mesta nad Váhom namerali u vodičky po dopravnej nehode v dychovej skúške 1,35 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 2,81 promile.

Informovala o tom Polícia SR – Trenčiansky kraj vo svojom profile na sociálnej sieti. Vodička jazdiaca po hlavnej ceste v smere na Trenčín sa dostatočne nevenovala vedeniu vozidla a narazila do zadnej časti návesu traktora, ktorého 59-ročný vodič jazdiaci rovnakým smerom chcel odbočiť vľavo na vedľajšiu cestu.

Nehoda sa stala o 12:45 na križovatke ciest I/61 a cesty III/1223 v k.ú. Trenčianske Bohuslavice. U vodiča traktoru policajti požitie alkoholu nezistili.

Žena utrpela ľahké zranenie. Škoda na jej vozidle bola odhadnutá na 3 000 eur, na návese traktora škoda vo výške tisíc eur, samotný traktor poškodený nebol.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena spôsobila nehodu, policajti jej namerali v dychu takmer tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií