fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žiadne predstieranie: TOTO sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sex sa dnes objavuje v rôznych programoch pomerne často. Vedeli ste ale, že sú filmy, v ktorých mali herci skutočný sex? Pozrite sa s nami na tie, kde rozkoš ani jeden z hercov nepredstieral.

Nymfomanka

Režisér Lars von Trier má na svojom konte niekoľko kontroverzných filmov a kritici sa zhodujú na jednom. Buď ho milujete, alebo nenávidíte. Nymfomanka z roku  2013 je film s hviezdnym obsadením. Uvidíte v ňom Charlotte Gainsbourg, Stellanom Skarsgårdom, Shia LaBeoufom, Christianom Slaterom, Umou Thurman a Willemom Dafoem. Je o ňom všeobecne známe, že bol plný skutočného sexu. Nie je to ale úplne presné, pretože herci sex simulovali a potom ich nahradili dvojníci. Tak či onak, sex je cítiť v celom filme.

View this post on Instagram

#ShiaLaBeouf and #StacyMartin in a scene from #Nymphomaniac

A post shared by Nymphomaniac (@nymphomaniacfilm) on

Antichrist

V ďalšej snímke od režiséra Larsa Von Triera fanúšikov zaujali Wilem Dafoe a Charlotte Gainsbourg. Film bol plný ozajstných sexuálnych scén, ale mnoho z nich profesionálne zvládli dabléri. Aj keď je film šokujúci, herečke priniesol za jej výkon ocenenie Najlepšia herečka na festivale v Cannes.

9 Piesní

Tentokrát to nie je film s výrazným obsadením, ale o skutočný sex tu núdza rozhodne nie je. Film pochádza z Veľkej Británie, ktorá je známa staromódnymi tradíciami. O to väčší šok priniesol tento kúsok. Je rozprávaním o vášni k hudbe a mladý pár veľmi navštevuje koncerty rôznych skupín, kde sa veľa oddáva sexu. Je síce trochu zvláštny, ale fanúšikovia, ktorí mu dali šancu, si ho pochvaľujú.

Caligula

Historické filmy aj seriály z dávnych čias sú obyčajne plné krvi, násilia a nechýba ani skutočný sex. Tento filmový počin z roku z roku 1979 je nazývaný rôzne. Niektorí o ňom hovoria ako o pornofilme, ale nie je to tak. Nájdete v ňom vynikajúcich hercov a produkoval ho Penthouse Magazine.

Shortbus

Komédia Shortbus mapuje osudy New Yorkčanov, ktorí majú rôzne sexuálne a milostné vzťahy v undergroundovom klube Shortbus. Znie to nudne? Vôbec nie, pretože klub je otvorený pre ľudí všetkých sexuálnych orientácií. Okrem skutočného sexu budete vo filme hľadať odpovede na stále sa vracajúce otázky – ako milovať, ako byť milovaný a šťastný.

Stred sveta

Film Pretty Woman je veľmi slávny. Milionár si najmä prostitútku, zamiluje sa a žijú spolu šťastne. Nie vždy je to však rozprávka a príkladom môže byť aj film Stred sveta. Milionár si na tri dni zaplatí prostitútku a čakajú ich tri dni plné párty a neviazaného sexu. Nič sladké, žiadne ružové okuliare ani nič podobné nečakajte. Skrátka realita.

Korida lásky

Tento film je založený na skutočnom živote geishy Sada Abe. Preslávila sa tým, že zabila svojho milenca, ale predtým mu odrezala penis a semenníky. Scény boli veľmi dôveryhodné a v USA ich zakázali. Režisér považoval za najväčší problém nájsť hercov, ktorí boli ochotní mať skutočný sex pred kamerou.

Prečítajte si tiež:

Ako Dude stretol Carrie. Nová reklama na pivo teší fanúšikov seriálu Sex v meste aj kultového filmu Big Lebowski

Zdroj: kinosala.sk,  noizz.sk  interez.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií