fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zoznámte sa s Quimera: Roztomilou mačkou, ktorá je považovaná za chiméru

Máte tip? napíšte nám mailom

Milujete výnimočnosť? Samozrejme, každý živý tvor na svete je niečím výnimočný, no na prvý pohľad sa to tak nemusí vždy zdať. Na mačke menom Quimera to však uvidíte ihneď.

Quimera sa totiž zaraďuje do kategórie “chimér.” Jej výskyt je naozaj vzácny. Chiméra sa vyznačuje tým, že je jedinec zložený z geneticky rozdielnych buniek, tkanív či pletív. DNA má totiž od dvoch úplne odlišných jedincov.

Síce to (možno) znie desivo, no v skutočnosti je to roztomilá mačka. Určite ťa zaujíma, ako vyzerá, a preto ťa nebudeme zdržiavať a dovolíme ti nahliadnuť na nižšie uvedené fotografie.

chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-4 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-12 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-17 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-18 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-24 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-25 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-27 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-28 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-29 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-30 chimera-cat-split-face-different-eyes-gataquimera-37

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií