fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zomrela Zsa Zsa, najškaredší pes na svete

Máte tip? napíšte nám mailom

Deväťročný anglický buldog uhynul len niekoľko týždňov po tom, ako zvíťazil v súťaži Najškaredší pes na svete 2018.

TASR sa odvoláva na to, že v stredu o tom informovala tlačová agentúra AP.

Majiteľka Megan Brainardová z mesta Anoka v americkom štáte Minnesota povedala pre program “Today” televíznej stanice NBC, že Zsa Zsa uhynula v utorok v spánku. Brainardová dodala, že sučka žila v domácnosti jej otca a ten zistil, že umrela, keď ráno vstal.

Zsa Zsa – s neovládateľným visiacim jazykom, krivými zubami a ružovým lakom na pazúroch – zvíťazila v každoročnej súťaži 23. júna na výstavisku Sonoma-Marin v meste Petaluma v štáte Kalifornia.

Brainardová vyhlásila, že Zsa Zsa nikdy neprejavila nejaké veľké nadšenie či vzrušenie, ale ako jej majiteľka vedela, že je to výnimočný pes.

Psy každý rok na súťaži vystavujú na obdiv svoje chyby a nedokonalosti. Medzi súťažiacimi o svetový titul bol napríklad aj kríženec čínskeho chocholatého psa a jazvečíka s čiernou srsťou na hlave, kríženec buldogov s nadmerne zvráskavenou kožou či pekinský palácový psík menom Wild Thang.

Prečítajte si tiež:
Slovenský kňaz pobúril svoje ovečky: Zakázal ženám chodiť do kostola v tomto

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/usa-zomrel-najskaredsi-pes-na-svete/336349-clanok.html

Foto: https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a22114494/worlds-ugliest-dog-zsa-zsa-dies/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií