Pre niektorých bude táto správa novinkou, no pre niektorých určite nie, pretože táto chúlostivá vec sa už stala súčasťou ich vzťahu. Ako ste na tom vy?

Reklama/advertisment

Istá psychologická štúdia prišla na to, že uvoľňovanie plynov z nášho tela, teda prdenie, je jednou z najintímnejších záležitostí každého vzťahu. Vďaka tejto činnosti sa totiž medzi partnermi vytvára silné puto dôvery, keď sa jeden pred druhým nehanbia, nepretvarujú sa a pri nutkaní jednoducho vypustia všetky nahromadené plyny. Malo by sa však tak diať iba vo chvíli, keď sú partneri osamote, iba sami dvaja, teda určite nie v spoločnosti ostatných ľudí.

Reklama/advertisment

Zaujímavosťou je, že viacerí muži s touto chúlostivou záležitosťou, akou vyprázdňovanie určite je, problém nemajú, zatiaľ čo ženy sa hanbia o tejto téme vôbec rozprávať. A možno sa k nej ani pri žiadnom chlapovi nikdy neodvážia, ale svoj vzťah sa pokúsia posilňovať nejako inak.

Reklama/advertisment

Na záver ešte dodávame, že tieto veci by ste mali robiť iba v prípade, že to vášmu partnerovi neprekáža, pretože inak by to nemuselo skončiť utužovaním vzťahu, ale hádkou. Akokoľvek, stále platí, že ide o akýsi prejav dôvery, pretože túto vec väčšina z nás pri hocikom nerobí.

Foto: pxhere.com
Zdroj: Trendweb.sk

Loading...