Reklama/advertisment

Väčšina detí siaha vo svojom detstve po hračkách, no deti, ktoré si predstavíme v dnešnom článku siahli po niečom inom – po vražednej zbrani. Tu je zoznam najhorších maloletých vrahov všetkých čias!

10. Mary Bell

V roku 1968  bola 11-ročná Mary Bell usvedčená z vraždy dvoch chlapcov, 4-ročného Martina Browna a 3-ročného Briana Howea. Mary uškrtila malého Martina a nechala jeho telíčko v opustenom dome. O 2 týždne neskôr sa rozhodla zabíjať opäť a na pomoc si zavolala aj 13-ročnú kamarátku Normu. Usmrtila Briana a na brucho mu vyryla písmeno M. Taktiež ho ostrihala a zbavila jeho telo genitálií. Obe boli postavené pred súd, ktorý Normu oslobodil a Mary odsúdil na doživotie, no po dvanástich rokoch dostala novú identitu a bola prepustená na slobodu.

Reklama/advertisment

Mary Bell

Reklama/advertisment

9. Carl Newton Mahan

Carl mal iba 6 rokov, keď zavraždil svojho najlepšieho kamaráta. Vražda sa stala 18. mája 1929 kvôli kusu železa a Cecil Van Hoose mal v čase svojej smrti 8 rokov. Časy boli zlé a chlapci spolu hľadali železo, ktoré chceli speňažiť v zbere. Začali spolu zápasiť a Cecil udrel Carla do tváre. Ten utekal domov s túžbou po pomste. Doma vzal otcovu brokovnicu, šiel späť za Cecilom, namieril mu na hlavu a nemilosrdne vystrelil. Carl bol odsúdený za vraždu a dostal 15 ročný trest. Po krátkom čase však bol prepustený, pretože v tom čase neexistoval zákon, podľa ktorého by mohli súdiť tak mladého človeka.

Carl Newton Mahan

8. Cristian Fernandez

12-ročný Cristian z Floridy bol v roku 2011 súdený ako dospelý za vraždu prvého stupňa. Zavraždil totiž svojho 2-ročného brata a sexuálne zneužíval 5-ročného. V roku 2013 sa Cristianovým obhájcom podarilo zmeniť rozhodnutie súdu a podľa nového verdiktu bol súdený ako mladistvý a v nápravno-výchovnom ústave zotrvá do 19-teho roku svojho života.

Cristian Fernandez

7. „Dievča A“

Jedenásťročná Japonka, známa ako Dievča A, v roku 2004 zabila v prázdnej triede počas obedovej prestávky svoju spolužiačku, Satomi Mitarai. Dievča A podrezalo Satomi krk a žily na rukách nožom na koberce. Mitarai nechalo v kaluži krvi a samo pokryté krvou sa vrátilo do triedy. Jej učiteľka objavila telo a privolala políciu. Po zadržaní sa Dievča A k činu priznalo a výpovedalo, že ju Satomi ohovárala na internete a posmievala sa jej kvôli váhe. Súd ju umiestnil do nápravného zariadenia, kde bola 4 roky.

(Satomi Mitarai)

Pokračovanie na ďalšej strane

Loading...