fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 metalové bohyne ktoré majú prednosti nielen v hlase! #2

Máte tip? napíšte nám mailom

Počúvate rock a metal? Určite ste si všimli, že tomuto žánru fandia najmä muži, no predsa sa nájde nejaké percento speváčok, ktoré dokonalo reprezentujú tento tvrdší žáner.

Prvú časť si môžete pozrieť TU

Amy Lee

Amy Lee je speváčka v kapele Evanescence s ktorou v roku 2003 vydala prvý album Fallen ktorý kapelu raketovo vystrelil na vrchol rockovej scény. Hity ako Bring Me to LifeMy ImmortalCall Me When You’re Sober snáď pozná asi každý.

amy lee

Sharon den Adel

Sharon den Adel je speváčka a vokalistka metal/rockovej skupiny Within Temptation. Síce vyštudovala Marketing no jej veľkým snom bolo stať sa speváčkou a tak keď sa zoznámila so svojím priateľom založili práve kapelu Within Temptation kde Sharon spieva dodnes. Zatiaľ má na konte 4 albumy, práve ten posledný je pre niektorých zatiaľ ten najlepší.

within

Hayley Williams

Celým menom Hayley Nichole Williams je frontmanka pop-punkovej kapely Paramore. S Hayley mali vydavateľstvá najprv iné plány – stať sa popovou sólo speváčkou no ona túžila byť v kapele a hrať alternativ. V 2007 v ankete v magazíne Kerrang! získala druhe miesto za “Najsexy speváčka rocku” no o rok na to už túto anketu vyhrala.

Prečítajte si tiež:
Moja Reč vydáva nový svieži letný klip a odkazuje, že je Všetko OK

hayley

Lizzy Hale

Ako poslednú pre túto časť dielu sme si vybrali Lizzy Hale ktorá pôsobí v kapele Halestorm v ktorej pôsobí od jej vzniku v roku 1997. Halestorm je americká hard-rocková skupina ktorá má na konte 3 štúdiové albumy a najnovší vyšiel práve v tomto roku.

halle

Zdroj wikipedia.org

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií