fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Len 5-ročný chlapček umrel na zlyhanie srdca. Uštval ho otčim

Máte tip? napíšte nám mailom

Chcel ho potrestať, no malé srdiečko to nezvládlo.

Francúzskom posledné dni rezonuje šokujúci prípad, ktorý sa stal na severe krajiny v meste Aire-sur-la-Lys, v blízkosti Saint Omeru. V noci zo soboty na nedeľu tu totiž odohralo niečo, čo nenechá nikoho chladným. Len päťročný chlapček menom Yanis sa zvykol pocikávať a inak to nebolo ani v túto osudnú noc – dieťa sa pomočilo.

Jeho otčim sa preto rozhodol chlapca potrestať a tak ho nútil uprostred chladnej noci bežať niekoľko kilometrov popri vodnom kanáli len v spodnom prádle a ponožkách. Muž dieťa doslova štval a malé srdiečko tento nápor nevydržalo. Chlapček dostal infarkt a zomrel.

yanis_5_

Bezvládne telo našla polícia ja brehu kanála len pár metrov od domu, kde spolu s rodinou býval. Polícia si všimla, že dieťa má zlomený nos. Nevedno však, či si ho Yanis zlomil pri páde, alebo bol zlomený už skôr a spôsobený úderom. Odpoveď na túto, ale i ďalšie, otázky dá odpoveď až pitva, na ktorej výsledky sa čaká.

Smrť malého chlapčeka však viac než vlastných rodičov a otčima zasiahla jeho tetu, Shpetim Xhafu, ktorá mu prostredníctvom Facebooku vzdala hold. Chlapcova matka spolu s otčimom boli zadržaní pre podozrenie zo zabitia, no obaja tvrdia, že ihneď ako si všimli, že je bezvládny, privolali prvú pomoc.

Prečítajte si tiež:
Lea Danis: Spev bol v mojom živote stále, ale hrozne som sa ho bála

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií