fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

50 odtieňov šedej, bezdomovec či nádherná romanca! Toto je vraj najprimitívnejšia reklama na VŠ!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chápeme, že vysoké školy sa snažia zaujať svojich potencionálnych študentov rôznymi spôsobmi, a práve natočenie krátkeho reklamného spotu je pre vysoké školy jedna z najideálnejších foriem, ako presvedčiť mladých ľudí študovať na ich univerzite. Niekedy sa však študenti do nápadu veľmi nehrnú, inokedy to stojí naozaj za to.

U našich českých susedov sa objavil v týchto dňoch takýto pokus o získanie študentov. Jedná sa o Mendelovu univerzitu v Brne. Tie najkreatívnejšie hlavy sa zdá sa spojili, aby vymysleli video, ktoré môžete vidieť nižšie.

Vo videu je aj 50 odtieňov šedej, bezdomovec, ktorý vymení fľašku za bagetu a nádherná romantická idylka, ktorú vraj môžete prežiť v Brne!

Nám sa nezdá na tom videu nič také zlé, no na druhej strane to nie je ani nič originálne. A asi pre ten druhý dôvod sa táto malá pozvánka nestretla u našich českých susedov s nadšením. Práve naopak.

Tak čo? Rozhodli ste sa pre Mendelovu univerzitu v Brne?

mladeznicky-ples-201504

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií