fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dajte si do tela: 5x VIDEO workout, ktorý za pár minút zatočí s vaším tukom

Workout celého tela môže vyzerať všelijako. Niekedy naň stačí len zopár minút. A presne také cviky prinášame v tomto článku v podobe videí.

Máte tip? napíšte nám mailom

1. 20-minútový tréning od Pamely Reifovej

Toto celotelové cvičenie môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nepotrebujete naň žiadne vybavenie ani závažia. Zacieľujete ním na svaly celého tela a poriadne sa zapotíte. Výhodou je, že môžete cvičiť spolu s videom. Odpočítava totiž presný čas aj s prestávkami. Tento tréning by ste však mali počas týždňa vy striedať aj s inými, ktoré sú zamerané na jednotlivé časti tela.

2. 20-minútovka od MadFit

Tento workout z vás vyšťaví všetok tuk. Tieto intenzívne cviky môžete cvičiť v pohodlí domova. Rovnako, ako aj pri predošlom videu, nepotrebujete naň žiadne pomôcky ani činky. Práca s vlastnou váhou dokonalo precvičí všetky svaly, až budete mať pocit, že horia.

3. 25-minútový tréning od Chloe Tingovej

Toto cvičenie celého tela zahrieva a rozťahuje ľudské svalstvo. Jeho výhodou je, že je vhodné aj pre ľudí, ktorí majú vysokú nadváhu alebo problémy s chrbticou či kĺbmi. Môžete to všetko totiž cvičiť aj bez skákania. Tento workout celého tela je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, tak smelo do toho.

Prečítajte si tiež:
Slovák Tomáš má netradičné narodeninové prianie: namiesto zbytočností zbiera peniaze na čistenie oceánu

4. 30 minút tancu od POPSUGAR Fitness

Ak vás obyčajné cviky nudia a chcete niečo viac, túžite po zábave a milujete tanec, tento workout vám odporúčame všetkými desiatimi. Hip-hop Tabata je v podstate cvičenie na hudbu, pri ktorom nielen že spálite nejaké tie kalórie, ale si aj zatancujete. Cvičenie nebolo nikdy také zábavné a je vhodné aj pre začiatočníkov.

5. 40-minútový tréning s Heather Robertsonovou

V tomto komplexe cvičení nájdete 40 rôznych cvikov na zahriatie tela a rozcvičku pred aj po tréningu. Tiež nepotrebujete žiadne činky ani závažia. Stačí vlastné telo a chuť do cvičenia. Tieto cviky spoľahlivo precvičia všetky svaly a okrem toho spália aj veľa tuku.

Skúste tiež workout, vďaka ktorému sa dopracujete k vysnívanému zadočku.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií