Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rýchlo a efektívne! Cviky, s ktorými sa prepracujete k zadku snov

Počuli ste už vtipný výrok, že aj veľká r*ť vie očariť? Zvoľte si cvičenie, ktoré je ako ušité práve pre tú vašu a uvidíte, ako sa budú za vami všetci otáčať. Neveríte? Tak vyskúšajte!

4 typy ženských pozadí:

ŠTVORCOVÝ TYP

Štvorcový typ pozadia znamená, že tuk je rozložený najmä v horných partiách. Zapracovať by ste mali na spevnení bokov aj okolitého svalstva, aby sa vám zadoček krásne vypol a spevnel.

Najvhodnejšie cvičenie:

Výstupy (na schod či nižšiu stoličku)

Zdvíhanie nôh v ležme

„Jumping squats“

OVÁLNY TYP

Vtipný fakt: údajne to majú ženy s oválnym pozadím oveľa ľahšie pri pôrode. Potvrdiť vám to však s určitosťou nevieme. 🙂

Najvhodnejšie cvičenie:

Polovičný mostík

Bulharské výpady

„Sumo squats“

SRDIEČKOVÝ TYP

Tento typ zadku si vyžaduje najväčšiu starostlivosti. Má totiž tendenciu ochabovať a neskôr nepekne ovísať. Avšak nezúfajte, so správnymi cvikmi ho budete mať ako lusk!

Najvhodnejšie cvičenie:

Ohýbanie do strán so závažím

 

 

Plank / „Mountain Climbers“

Výpady

V – TYP

Narastajúcim vekom vaše telo stráca množstvo estrogénu, čo je zodpovedné za pozadie pripomínajúce písmeno V. Nasledujúce cviky vám pomôžu dostať ho do pôvodnej formy.

Výpady so závažím

„POP-squats“ – drepy s výskokom

Hlboké drepy

Zdroj: www.metdaan.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií