fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj vy ste zástancom názoru – Som single, som šťastný/á!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ľudia vo veku od 25 do 40 rokoch nastolili nový trend, ktorý sa stáva životným štýlom mladých ľudí po celom svete. Najdôležitejším znakom je byť single – neviazať sa. Môžete dať prednosť svojej kariére, cestovaniu, plneniu snov a tým zároveň odmietnuť potrebu založiť si rodinu. Takýto ľudia sú často úspešní podnikatelia či manažéri. Dokážu sa rýchlejšie prebojovať na vyššie pracovné pozície a s chladnou hlavou riešiť problémy. Veď predsa, keď nejde o život nejde o nič. Užívajú si každý voľný okamih, drahé a luxusné dovolenky alebo nakupujú najmodernejšie oblečenie.

jump-996210_960_720

Práve tu sa dostávajú do konfliktu s druhou skupinou ľudí, ktorá je rodinne založená. Zatiaľ, čo si single užívajú život, ich deti by už dávno boli v puberte. Človek im závidí bezstarostný život a pohodu. Ale prečo? Každý sme mali na výber. Niekto je rodinný typ a túži po deťoch, iní si zase chcú užívať, pokiaľ sa dá.

Foto: pixabay.com
Zdroj: http://lajfik.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií