fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dostáva sa váš sexuálny život do rutiny? TOTO sú spôsoby, ako sa z nej vytrhnúť

Máte tip? napíšte nám mailom
Sex je ešte stále pre našu spoločnosť tabu, i keď čoraz menšie, preto sa na trhu objavjú rôzne sexuálne pomôcky. Naplnenie sexuálnej potreby  patrí k nevyhnutnej súčasti nášho života. Naše sexuálne zvyklosti sa ale môžu po čase stať jednotvárnymi a spadnúť do rutiny. Tým potom klesá i naše sexuálne a mentálne vzrušenie už len z predstavy sexu samotného. Ako tomu predísť a urobiť váš sex stále dynamickým a vzrušujúcim? Takto!

Erotické oblečenie

Toto je rada najmä pre dámy. Len sa vyzliecť niekedy nestačí. Nie, že by vaše telo nebolo dostatočne vzrušujúce len v obyčajnom spodnom prádle, no vypadnúť zo stereotypu a okoreniť si posteľnú vizáž čipkami či sexy korzetom nemusí byť na škodu. Tie dajú vašim krivkám novú dôležitosť. Zdôraznia a vyzdvihnú presne to, čo potrebujete. A inak, najväčší výber a tie najkrajšie nájdete na superlove.sk.
superlove.sk

Nové miesta

Posteľ je fajn, no čo tak vyjsť zo svojej komfortnej zóny a nájsť nový komfort v menšom komforte? Sprcha, bazén, exteriér či nové polohy na nábytku vedia dodať spomínanému aktu vytúženú iskru.
Dostáva sa váš sex do rutiny?
pixabay.com

Sexuálne pomôcky

Ak ste prudérni a myslíte si, že sexuálne hračky sú len pre úchylákov, ste na omyle. Tie sú v dnešnej dobe v spálni bežným obsahom nočného stolíka. Na svoje si prídu ako muži, tak i ženy. Ak by ste si však najradšej užili iba sami seba, môžu byť len súčasťou predohry. Napríklad vibrátor môžete použiť pri svojej partnerke na stimuláciu samotnú, vnesie to do predohry veľmi príjemný pocit vzrušenia a nebude sa vás už vedieť dočkať. Navyše to pocítite i vy pri samotnom akte.

Skúste ho začať v nezvyčajných situáciach

Večer v posteli pred spaním je už pravdupovediac pravidlom a blízky fyzický kontakt podvedome očakávame takmer vždy. Čo tak začať so zvádzaním, keď to váš partner najmenej očakáva? Varenie, cvičenie, čítanie knihy počas obednej pauzy. Takéto prekvapenie vie s vašimi hormónmi poriadne zatočiť.

Dohodnite sa na večerných hrátkach už ráno 

Stačí krátka, neškodná SMS správa s popisom toho, čo by sa mohlo večer diať a ako veľmi sa na to tešíte. Nehovorte však všetko! Nechajte osobe na opačnej strane pracovať fantáziu, v najlepšom prípade ju večer rovno pretaví do reality.
Dostáva sa váš sex do rutiny?
pixabay.com

Dráždiť celý deň, no so sexom vydržať až do večera

Niekedy stačí len jemné hladenie, nemusí to byť dráždenie v pravom slove zmysle. Letmé dotyky či bozky potvrdzujú pravidlo, že menej je niekedy viac. Výsledok je, že budete takí napätí, ako keby ste týždeň nejedli a niekto vám prikladá k ústam už desiatykrát vidličku s vašim obľúbeným jedlom, no vždy, keď sa načiahnete, odsunie ruku. Jediné, na čo budete schopní celý deň myslieť, bude len TO jedno.

Nové sexuálne praktiky

Teraz nemáme namysli rôzne zvrátenosti, no vyskúšať niečo nové ako napríklad putá či drsnejší sex s bičíkom nemusí byť na škodu. Ak by ste si povedali, že toto nie je vaša šálka kávy, hravo si určíte hranice únosnosti tak, aby to bolo pre vás stále vzrušujúce.

Zamerajte sa na zmysly 

Skúste napríklad afrodiziakálny masážny gél, ktorý vám dopomôže k prebudeniu zmyslov pri príjemnej masáži. Užijete si telo svojho partnera a on si rovnako užije vaše dotyky, ktorým bude chcieť pridať na intenzite.
Dostáva sa váš sex do rutiny?
pixabay.com

Ak sa vám aspoň pri jednom bode fascináciou zdvihlo obočie, kliknite na superlove.sk, čaká vás tam nová dobrodružná cesta. Užite si ju!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií