Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Barack Obama si robí žarty z oznámenia kandidatúry Kanyeho Westa

Ak sledujete pozorne priebeh volieb v USA a obdobie pred nimi, alebo sa zaujímate o celebrity za veľkou mlákou, nemohlo Vám ujsť vyhlásenie Kanyeho Westa na odovzdávaní ocenení MTV Video music Awards, keď sa zmienil, že v roku 2020 bude kandidovať na post hlavy štátu USA. Toto vyhlásenie nenechalo chladného ani súčastného prezidenta krajiny. Barack Obama sa na úkor Kanye Westa pobavil!

Vedeli by ste si predstaviť Kanye Westa ako prezidenta USA napríklad na rokovaní s Vladimírom Putinom? To si nevie predstaviť asi ani Barack Obama, ktorý na vyhlásenie známej osobnosti reagoval s vtipom. Na konferencii v San Franciscu si zopár poznámok naozaj neodpustil.

„Byť hlavou štátu znamená stretávať sa s podivnými ľuďmi, ktorí si myslia že sú súčasťou nejakej reality show. Ak to so svojimi úmyslami myslí Kanye West vážne, mal by si na to zvyknúť a naučiť sa s tým žiť“ povedal Obama.

Ďalej sa Obamovi zdá Kanyeho priezvisko na hlavu štátu príliš vtipné a rypol si aj do krajiny a mesta, odkiaľ pochádza. Zhodou okolnosti odtiaľ pochádza aj Obama.

Myslíte si, že táto Zem si za svojho prezidenta zvolí čierneho chlapíka s vtipným menom zo Chicaga? To je predsa šialené!

A čo si myslíte Vy? Čaká Ameriku naozaj prezident, ktorý celý svoj život strávil za mikrofónom?

10305056_647051975366592_6885684488685610247_n – kópia

Zdroj: czechbuzz.cz

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií