Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bežkyňa tvrdo spadla počas finále šampionátu. Neuveríte, čo potom urobila!

Koľkokrát sa vám už v živote stalo, že ste spadli na samé dno? A práve v tej najnevhodnejšej chvíli? Ako ste reagovali? Opustili ste sa alebo bola vaša túžba vstať a dobojovať o to silnejšia? Práve takúto silnú túžbu mala aj bežkyňa Heather Dorniden. Tým čo dokázala, by mala byť príkladom pre náš všetkých.

Nikdy sa nevzdávaj!

Toto motto čítame v dnešnej dobe skoro všade. Koľko z vás sa však podľa toho naozaj aj riadi? Samozrejme, sú situácie, kedy je naozaj veľmi ťažké vstať z tej najväčšej špiny, oprášiť sa a ísť ďalej. Ale bez prekážok by víťazstvo nebolo predsa také sladké. Problém však je, že my to vzdávame oveľa skôr, už pri prvom zakopnutí, a k samotnému pádu mnohokrát ani nepríde.

Nezastavil ju ani pád

Krásny dôkaz o neskutočnej túžbe vyhrať nám prináša Heather Dorniden, ktorá na univerzitnom šampionáte v behu na 600 metrov tvrdo spadla. Dostala sa tak na posledné miesto. Koľkí z vás by tam ostali ležať a nemali silu či chuť sa postaviť ďalej? Ona sa aj napriek veľkému sklzu postavila a o tom, čo dokázala, sa presvedčte sami.

Aj keď si možno poviete, že to bol predsa len nejaký obyčajný šampionát, nebol. Pre Heather určite nie. V skutočnosti išlo o tú odvahu a silu vstať. Ten moment, kedy pri tom najtvrdšom páde túžba zvíťaziť alebo dokončiť vysnívaný sen vyhráva 💜.

Zdroj: https://m.youtube.com/watch?v=RQ4GjqNT-l4&t=26s

Foto: https://m.facebook.com/noticias.tvperu/photos/a.237220016301890/792692757421277/?type=3

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií