fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bizarné rozchody: ľudia opísali, ako tragikomicky skrachovali ich vzťahy

Máte tip? napíšte nám mailom

Rozchody nie sú najpríjemnejšou súčasťou ľudských životov, no k životu neodmysliteľne patria, či chceme, alebo nie. Niekedy však dokážu byť poriadne bizarné…

Rozchod je vždy bolestivý pre minimálne jednu stranu. Niekedy však je to najlepšie, čo sa môže stať, i keď to tak zo začiatku nevyzerá. Niektoré rozchody sa ale nekončia tradične a cesty dvoch (zamilovaných) ľudí sa rozídu skutočne bizarne.

Práve takéto jedinečné a tragikomické rozchody boli témou, ku ktorej sa mali vyjadriť používatelia Buzzfeedu. Teraz si tak máte možnosť prečítať si, ako netradične stroskotala láska medzi dvoma ľuďmi.

Pravda z Instagramu

„Môj bývalý zabudol, že ho sledujem na Instagrame, a svojim followerom sa pochválil záberom dieťaťa z ultrazvuku. Dieťa čakal s inou…”

Valentínske prekvapenie

„S priateľom sme mali ísť na valentínsku večeru, no povedal, že je chorý ,a tak ostane radšej doma. Keďže sme mali rezerváciu, ktorú som nechcela zrušiť, vzala som do reštaurácie otca. Neďaleko od nášho stola sedel on spolu s dievčaťom, ktoré so mnou chodilo na chémiu. Otec mu to dal pred celým podnikom vyžrať. Bolo to úžasné.”

Exkrement, ktorý odhalil pravdu

„S priateľom sme spolu chodili asi rok. Raz som šla venčiť nášho psa a v jeho výkale som objavila kondóm. Keďže ja používam hormonálnu antikoncepciu, pánsku ochranu sme spolu nepoužívali minimálne polroka ,a tak mi bolo jasné, že ma podvádza. Keď som ho s tým konfrontovala, povedal: „Mohli by sme sa aspoň sekundu sústrediť na to, že som použil ochranu?!” Neverila som vlastným ušiam.”

Urgentný prípad

„Pracujem na urgentnom príjme a v tú noc som mala nočnú. Zrazu nám priviezli obete autonehody. Mladého muža a dievča. Bol to môj priateľ a jeho milenka. Bolo ťažké spracovať takéto informácie v práci, no zvládla som to a nespravila scénu. Keď sa prebral, povedala som mu, že už som volala jeho matke a že jeho priateľka je taktiež v poriadku. V tom momente zbledol a keď som odchádzala z jeho izby, začal čosi koktať.”

Nečakaný hovor

„Raz ma môj bývalý priateľ vytočil omylom vo vrecku v čase, keď bol v práci. Keďže som netušila, že ide o omyl, zdvihla som. Nepočula som však šum, ale jasné rozprávanie o tom, s koľkými ženami ma podviedol. Keď som sa ho na to doma pýtala, ešte sa hneval, že som počúvala cudzí rozhovor.”

Susedia

„Jedného dňa bol môj sused pri sexe príliš hlučný, a tak som sa rozhodol, že ho pôjdem na to upozorniť a poprosiť, aby sa stíšili. Keď som tam prišiel, zistil som, že sused si užíva s mojou priateľkou. Bol to veľmi nepríjemný moment.”

Zradná galéria

„Priateľka mi jedného dňa chcela v mobile ukázať fotografie jej malého synovca. Omylom sa však preklikla na screenshoty, ktoré zachytávali konverzáciu medzi ňou a chlapíkom, s ktorým ma mesiace podvádzala.”

Rodičia

„Jedného dňa prišli do mesta priateľovi rodičia a pozvali ma na obed. Počas toho mi dali darčekovú tašku, v ktorej sa nachádzalo detské oblečenie. Vedela som, že tehotná určite nie som. Jeho otec ho teda zavolal k nám a on všetko priznal. Tehotná som nebola ja, ale jedna z dievčat, s ktorými počas nášho vzťahu spal.”

Pregnant One Direction GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: buzzfeed.com

Prečítajte si tiež:
Ženy v boji alebo ako poraziť 4 typy súperiek
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií