fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bradley Cooper už nie je sám: Koho zbalil lámač ženských sŕdc tentokrát?

Máte tip? napíšte nám mailom

Herec Bradley Cooper už našiel náhradu za Irinu Shayk, s ktorou vychováva spoločné dieťa. Je ňou hollywoodska hviezda. 

Aj napriek tomu, že sa sympatický herec ocitol v mnohých filmoch, zrejme najväčšiu slávu získal až vo filme Zrodila sa hviezda, kde sa objavila aj speváčka Lady Gaga, ktorá s ním prežívala nielen lásku, ale aj trápenie. Obaja spolu nahrali niekoľko skladieb a po premiére filmu ich bolo často spolu vídať na mnohých podujatiach, kde sa k sebe správali presne tak, ako vo filme.

Počas spoločných vystúpení si vymieňali zaľúbené pohľady, ale aj dotyky, a tak si celý svet myslel, že dvojica spolu randí. V tom čase bol však Bradley Cooper zadaný a nič nenasvedčovalo tomu, že by to mala byť pravda.

Bradley Cooper už nie je sám

Klebety sa však začali šíriť po šokujúcej informácii, keď Lady Gaga zrušila zásnuby a Bradley Cooper sa rozišiel so svojou partnerkou a modelkou Irinou Shayk. Všetko nasvedčovalo tomu, že obaja onedlho potvrdia svoj vzťah aj oficiálne. Nič z toho sa však neudialo.

Nuž, kde sa dvaja bijú, zrejme vždy zvíťazí niekto tretí. Lámač ženských sŕdc je v týchto dňoch spájaný s hollywoodskou herečkou Anou de Armas. Informáciu potvrdili mnohé zahraničné bulvárne médiá po tom, čo ich spolu prichytili pri dôvernom rozhovore, kde nechýbali zamilované pohľady či nežnosti.

https://www.instagram.com/p/B03wgtTpE7T/

Obaja sú rozvedení

Bradley Cooper bol ženatý len raz, keď si vzal za ženu Jennifer Esposito. Svadba sa uskutočnila v roku 2006 a o rok neskôr sa spolu rozviedli. Bradley Cooper po rozvode s ňou randil aj s herečkou Renée Zellweger či Zoe Saldaña. Potom pár rokov žil s modelkou Suki Waterhouse. Po rozchode s ňou sa dal dokopy s Irinou Shayk, s ktorou má trojročnú dcéru.  

Herečka Ana de Armas má 31 rokov a narodila sa na Kube. Aj ona má za sebou rozvod so španielskym hercom a modelom Marcom Clotetom. Ako herečka zahviezdila vo filmoch Vojnoví psi či Nebezpečné pokušenie. Herci síce svoj vzťah nepotvrdili, no v Hollywoode sa už šušká o novom páriku.

Zdroj: theblast.com

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií