fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Česká misska Natálie Kočendová potratila v šiestom mesiaci. Toto odkazuje všetkým!

Keď žena príde o nenarodené dieťa, je to trauma na celý život. Svoje o tom vie aj Česká misska Natálie Kočendová (20), ktorá potratila v šiestom mesiaci tehotenstva.

Máte tip? napíšte nám mailom

Krásna modelka sa ešte nedávno radovala z toho, že s partnerom čaká prvého potomka. Ona aj jej priateľ, známy český barber Lukáš Vlačuha alias Laky Royal, sa na bábätko tešili, žiaľ osud rozhodol inak. Natálie bohužiaľ potratila.

Potom, čo to oznámila na sociálnej sieti a zverejnila fotku, na ktorej svojho mŕtveho synčeka drží v náručí, dostala poriadnu vlnu kritiky.

Snímka obrazovky o
zdroj: instagram.com/natalie_kocendova

Teraz sa tretia najkrajšia Češka v súťaži Miss Slovakia nechala zvečniť profesionálnym fotografom, čiastočne preto, aby sa mu zverila, pretože je to jej kamarát. Spoločne tak nafotili pomerne unikátne snímky. ,,Išli sme do lesa, kde sme si sadli, nastavili foťáky a rozprávali sa. Povedala som mu všetko dopodrobna. Vznikli REAL fotky … Žiadny photoshop, žiadny make-up, neupravené vlasy, ale REÁLNE EMÓCIE, ” napísala na instagram Kočendová k jednému zo záberov, na ktorom si utiera slzy plné bolesti.

,,Bolo to pre oboch veľmi ťažké … Ale takto sa momentálne cítim. Zlomená, tou obrovskou stratou som prišla o kúsok seba. Ale viete čo? Stal sa zo mňa iný človek. Človek, ktorý si váži VŠETKÉHO! Každú sekundu! ” Prezradila mladá kráska, ako ju celý tento zážitok vlastne svojím spôsobom premenil a obohatil. Hoci z nej časom iste bude mama, prvé bábätko, hoci neprežilo, zo svojho srdca už nikdy nevymaže.

Prečítajte si tiež:
Známa Slovenka radí, ako prežiť tieto horúčavy! K odporúčaniu pridala i pikantnú fotku

 

Snímka obrazovky o
zdroj: instagram.com/natalie_kocendova

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií