fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známa influencerka olizovala WC v lietadle, pobúrila tisíce fanúšikov

Známa influencerka olízala záchodovú dosku a samozrejme sa s nami o to musela podeliť. Celé video zdieľala na TikToku. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Ava Louise, 22-ročná influencerka z Miami, šokovala svojich fanúšikov, keď olizovala  záchodovú dosku v lietadle. Zúčastnila sa takzvanej „ koronavírus výzvy“.

V krátkom klipe ju možno vidieť, ako sa krčí pred záchodom v lietadle tesne pred olizovaním.

Video, ktoré Ava pôvodne zdieľala na Tik Toku a potom na Twitteri, vyvolalo pobúrenie tisícov fanúšikov. Tí povedali, že Ava potrebuje a hľadá momntálne pozornosť.

Pandémia koronavírusov zabila na celom svete viac ako 7000 ľudí a viac ako 180 000 ľudí ma pozitívny COVID-19. Na Slovensku je potvrdených 84 prípadov.

Ava Louise a year old social media influencer believed to be m
Ava Louise

Influencerka však začala byť znepokojená silnou reakciou, ktorú jej klip vyvolal. Následne povedala, že to bol „sociálny experiment“.

In the clip the influence can be seen licking a toilet seat in a m
Ava Louise

Jej video doteraz získalo na Twitteri viac ako 296 300 zobrazení, kde bolo výrazne kritizované.

Zdá sa, že video bolo stiahnuté z TikTok po kontroverzii, ale stále je k dispozícii na prezeranie na Twitteri, kde ho zdieľali viac ako 297 500 krát.

 

Prečítajte si tiež:
Všade okolo teba sú už Vianoce a ty stále nemáš zarobené na vianočné darčeky? Toto sú tipy, kde si môžeš rýchlo zopár eur navyše privyrobiť
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dailymail

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií