fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo robia celebrity v karanténe? Tieto instagramové profily vás pobavia

Nezáleží na tom, koľko ľudí vás vo svete pozná, karanténa platí pre všetkých. Tieto celebrity sú dôkazom, že aj populárnym ľuďom vie dlhodobý pobyt doma poriadne prerásť cez hlavu. Madonna na Instagrame vysiela „Karanténne denníky“, Sam Neills popíja víno a číta poéziu. Ich profily na sociálnych sieťach vás zaručene pobavia.

Máte tip? napíšte nám mailom

Celebrity sú zvyknuté na svetlá reflektorov, davy a dunivé potlesky. Karanténa však platí aj pre ne. Možno vás prekvapí, čo všetko robia doma. Ich profily na sociálnych sieťach sú plné bizarných a vtipných videí, ktoré dokonale dokumentujú ich nudu. Aj celebrity v karanténe sa predsa potrebujú nejako zabaviť. Tieto instagramové profily si preto jednoznačne nenechajte újsť.

Tieto celebrity v karanténe skutočne nezaháľajú

Robbie Williams sa venuje „Corona-oke“

Spevák Robbie Williams sa na Instagrame už niekoľko dní venuje svojim fanúšikom a prijíma od nich žiadosti na piesne, ktoré by mal zaspievať. Nazval to „Corona-oke“. Okrem toho, že vo videách spieva svoje vlastné piesne, odspieval aj skladby od Elvisa Presleyho či kapely Oasis. Nespieva však úplne všetko, čo od neho fanúšikovia žiadajú. Naposledy odmietol pieseň „My Way“ od Franka Sinatru, pretože prvá veta skladby znela: „A teraz sa blíži koniec.“

Florence Pugh vyvára

Na Instagrame je dobre známa aj herečka Florence Pugh. Je to čiastočne preto, lebo dokáže zabaviť široké publikum a nedávno sa preslávila svojím britským prízvukom vo filme Malé ženy. Ľudia ju milujú aj kvôli jednoduchým receptom, ktoré uverejňuje na sociálnu sieť. V nedávnom príbehu na Instagrame si dokonca urobila srandu z umývania zeleniny, ktorú našla na podlahe v obchode. „Možno si budete myslieť, že som blázon, ale umyjem ju. Mám rada čisté veci,“ zažartovala vo videu.

Prečítajte si tiež:
Mlieko zo svojich prsníkov použila do brownies. Tie zjedlo niekoľko študentov. Takéto reakcie to vyvolalo

Chrissy Teigen má bláznivé nápady

Pokiaľ na Instagrame ešte nesledujete modelku, televíznu osobnosť a autorku kuchárskej knihy Chrissy Teigen, robíte obrovskú chybu. Pravidelne nahráva príbehy o svojich deťom, jednoduchých receptoch alebo manželovi Johnovi Legendovi. V posledných dňoch je však zrejmé, že jej karanténa prerastá cez hlavu. Chrissy požiadala ľudí, aby odfotili svoje špajze. Na základe potravín, ktoré v nich boli, fanúšikom posielala rôzne recepty.

Sam Neill popíja víno a číta poéziu

Novozélandský herec Sam Neill bol na sociálnych sieťach vždy veľmi aktívny. Karanténu teda využil ako príležitosť uverejňovať ešte viac fotografií a videí. Občas sa na jeho profile objavia videá, v ktorých hovorí o víne. Pôsobí ako chlapík, ktorý celý svoj život zasvätil viniciam a vínu, preto sú jeho videá také populárne. Pred pár dňami dokonca recitoval básne o láske. Sam Neill je dôkazom, že aj celebrity v karanténe sa venujú čítaniu a vzdelávaniu.

Charli XCX a jej slávni priatelia

Popová hviezda Charli XCX uverejňuje „karanténové livestreamy“, do ktorých pozýva aj iné celebrity v karanténe, s ktorými sa priatelí. Prvou epizódou bol „emo chat“ s Christine z kapely Christine and the Queens. Obe hviezdy sa poriadne zabavili, Charli mala počas celého videa na tvári lyžiarsku masku. V ďalšom videu spolu s DJ Diplom predvádzala cviky na doma.

Prečítajte si tiež:
Čo študovať, aby ste sa HNEĎ zamestnali? Tu je ZOZNAM!

Madonna natáča „Karanténne denníky“

Na sociálnych sieťach nezaháľa ani Madonna. Fanúšikov baví sériou videí zvanou „Karanténne denníky“. Prvé video uverejnila 18. marca a spievala v ňom o písaní na písacom stroji, zatiaľ čo v pozadí hrala jazzová hudba. V ďalšom videu prespievala svoju pieseň „Vogue“, no slová nahradila príbehom o jedení vyprážanej ryby, pretože jej došli cestoviny.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj The Guardian
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií