fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fitness instagramové profily, ktoré ťa skutočne nakopnú do života

Hľadáte podporu do cvičenia? Sledujte tieto fitness instagramové profily, ktoré vás namotivujú až-až. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci to poznáme. Občas na nás príde obrovská chuť nabehnúť do fitka a zmordovať samých seba vražedným work-outom, po ktorom zavesíme fotku na Instagram o tom, akí sme fit. Toto nadšenie nás ale vo väčšine prípadov rýchlo opustí, hneď ako sa dostaví prvá svalovka.

Prinášame vám 10 Instagramových účtov, ktoré vás nakopnú do cvičenia a po zhliadnutí ich obsahu budete motivovaní na cvičenie do konca svojho života.

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON

Jednoducho povedané, The Rock je jedným z fitness hrdinov. Jeho tréningy sú brutálne, niektoré z nich obsahujú dokonca aj reťaze. Na svojom instagramovom profile motivuje fanúšikov, aby na sebe pracovali viac a ťažšie a pre odvážlivcov, ktorí si trúfajú ju vyskúšať, zdieľa rutinu svojich tréningov.

https://www.instagram.com/p/Br58kMQBXjN/

EBENEZER SAMUEL

Ebenezer Samuel je fitness riaditeľom Men´s Health magazínu. Je tiež špičkovým trénerom, ktorý každý deň zverejňuje na svojom profile niekoľko nových tréningov pre jeho sledovateľov. Taktiež je tvorcom programu New Rules of Muscle.

View this post on Instagram

Quick shoulder workout. Note on shoulder training: your shoulders are delicate joints at the mercy of other muscle groups and it’s easy to blow shoulder movements. They also get a ton of work on chest days and back days, depending how you train those larger groups. So pick your spots to train shoulders….and always always emphasize and own the torso and rib cage positioning ahead of weight. (Also, use a light weight on the last move here.) Moves for this one below, details and cues in audio. *************************** 1) half kneeling halos: 2 reps one way, 2 reps the other, 3-4 clusters per set. 4 sets (switch front leg every set. 2) half kneeling mixed style overhead press: 2 reps left, 2 reps right, 2 reps both, 3-4 clusters like that. 4 sets. (Switch front leg every set). 3) Incline bench double L to lateral raise: 2 L raises one way, 2 other way, 2 lateral raises, 3-4 clusters per set. 3-4 sets. **************************** Dig my training style but not sure where to start with it, or need a time-friendly version? Check out my new workout video program, The New Rules of Muscle. It’s 5 30-minute workouts that you can do at home with an adjustable bench and dumbbells. Time is tight in there, but the routines are super-dense and pack plenty of challenge for both beginners and vets. It’s available at the link in my bio, and it’s the perfect entry point into the workouts I deliver on IG. ************************** #fitness #training #newrulesofmuscle #shoulderworkout #fullworkout

A post shared by Ebenezer Samuel (@ebenezersamuel23) on

LAUREN FISHER

Tréningy Lauren Fisherovej vám ponúknu veľa dôvodov na to, aby ste sa zodvihli z gauča a išli cvičiť. Má len 24 rokov, no je z nej už šesťnásobná účastníčka CrossFit Games. Mladá Lauren vypĺňa svoju nástenku fotkami a videami, ktoré zahŕňajú jej tréningový plán, súťaže a cestovanie.

https://www.instagram.com/p/Bsgs73_ngGp/

DON SALADINO

Premýšľali ste niekedy o tom, kto dáva amerických hercov do parády, aby sa z nich na plátnach mohli stať super hrdinovia? Don Saladino, New Yorský fitness majster má na svojom účte transformácie Ryana Reynoldsa, Blake Lively, Sebastiana Stana či Davida Harboura. Každodenne pridáva na svoj osobný účet cvičenia, podľa ktorých sa možete aj vy stať namakanými super ľuďmi.

https://www.instagram.com/p/Bs8HUP3F6j9/

EMILY SKYE

Spoznajte Emily Skye – austrálsku trenérku, fitness modelku, mamičku a jednu z najobľúbenejších žien v oblasti fitnessu. Emily si získala fanúšikov po celom svete, vďaka jej odhodlaniu, pozitívnemu postoju a vražedným cvičeniam. Táto mladá, no zato odhodlaná žena vám nedovolí len tak vegetiť na gauči. Neveríte? Kliknite na jej profil, vyskúšajte si jedno z jej cvičení a sami uvidíte.

https://www.instagram.com/p/BqNHNmNBmCp/

BOBBY MAXIMUS

Maximus je bývalým policajtom a bojovníkom UFC, ktorý pôsobí na prvý pohľad celkom odstrašujúcim dojmom. Určite je to jeden z tých chlapov, s ktorým by ste do potýčky prísť nechceli. Jeho prístup k cvičeniu je nekompromisný a to isté vyžaduje aj od svojich zverencov. Je odporcom výhovoriek a vďaka tomuto postoju vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

https://www.instagram.com/p/BsnfFCvFbQT/

SAM ASGHARI

Zatiaľ, čo Asgari žne slávu najmä vďaka tomu, že momentálne tvorí pár s Britney Spears, je aj hercom, fitness modelom, no preslávil sa aj vďaka svojim serióznym fitness radám. On a Britney pridávajú spoločné videá, ktoré sú na internete veľmi populárne.

https://www.instagram.com/p/BiVCQ0CHfHN/

HANNAH EDEN

Nie len že toto šikovné žieňa prevádzkuje PumpFit Club, má osobnú tréningovú skupinu na Floride a svojich sledovateľov motivuje svojimi celodennými tréningami, ktoré vás nenechajú suchými.

https://www.instagram.com/p/Bs8nX91nxVp/

CHARLEE ATKINS

Ak obľubujete trénovať doma a nemáte po ruke skoro žiadne vybavenie, s ktorým by sa vám dalo cvičiť, cviky od Charlee Atkinsovej sú pre vás tie pravé. Atkinsová je špecialistka na minimalizmus. Jej cviky sú vhodné pre každého a dajú sa praktizovať takmer kdekoľvek.

https://www.instagram.com/p/Bsxyx2ul89v/

DYLAN WERNER

Takúto jógu ste ešte nevideli. Ak si chcete zlepšiť mobilitu, nechajte sa inšpirovať inštruktorom jógy, Dylanom Wernerom. Jeho telo má tendenciu vyvracať dôkazy gravitácie, taktiež je kráľom, ktorý dokáže vyvážiť celú telesnú hmotnosť na jednej ruke.

View this post on Instagram

It’s about sensation, never about destination.

A post shared by Dylan Werner (@dylanwerneryoga) on

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj menshealth
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií