fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čiary na zápästí! Ďalší indikátor, ktorý o vás čo to prezrádza

Máte tip? napíšte nám mailom

A máme tu ďalší psychologický “experiment”, ktorý sa dnes zameria na vaše zápästia. Čiary na nich totiž môžu podobne ako čiary na rukách veľa povedať o vašej osobnosti, o vašom živote. Takže poďme spoločne preskúmať, čo o vás prezrádzajú vaše čiary na zápästí.

treti-linie_cary_na_zapesti-681x341

Prvým krokom je zistenie, koľko čiar máte. V priemere má človek aspoň dve línie čiar okolo zápästia. Prvú čiaru, líniu uvidíte ihneď pri pohybe zápästia a ide o najvýraznejšiu a najdôležitejšiu čiaru. Pokiaľ je viditeľná a bez prerušovaní, tak naznačuje, že ste naozaj zdravý a vitálny človek. Ak je na niektorých miestach prerušovaná, tak by ste mali zmeniť váš životný štýl, pretože niečo nie je v poriadku. Ak sa vaša čiara rozdvojuje, tak to znamená, že sa vaše vytúžené sny splnia.

Pevná druhá čiara prezrádza, že vo svojom živote zažívate úspech, že ste našli svoje šťastie. Pokiaľ, je však táto druhá čiara prerušovaná, má rôzne prasklinky, tak hovorí o finančných problémoch, ktoré vás trápia.

Tretiu a štvrtú čiaru nemajú všetci. Aj napriek tomu môžeme tvrdiť, že silná a výrazná tretia línia poukazuje na váš veľký vplyv. Na ľudí pôsobíte pozitívne a to nielen doma, ale aj v práci. Každý si vás dobre zapamätá.

Prečítajte si tiež:
Evolúcia vo svete videohier. Takto sa menila herná grafika od roku 1962 až po súčasnosť

Štvrtá čiara je v niektorých kultúrach považovaná za vzácnu, v iných zase za prekliatie. Hovorí sa, že ľudia so štyrmi čiarami budú dlho žiť a budú mať veľa detí. Aj napriek malým prasklinkám, ktoré sa na tejto čiare môžu nachádzať, by sa títo ľudia nemali trápiť, pretože iba oni sú strojcami svojho šťastia.

Ako ste na tom vy? Koľko čiar máte na zápästí vy? A najmä veríte tomuto “experimentu” alebo nie?

Zdroj: prirodajelek.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií