fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

COVID-19: Pribudlo 49 nových prípadov. Najviac z týchto okresov

Utorkové testovanie na ochorenie COVID-19 prinieslo na Slovensku 49 pozitívnych výsledkov, spolu sa včera urobilo 2 538 testov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Pozitívne testovaných bolo 30 žien a 19 mužov vo veku od 4 do 73 rokov v okresoch Bratislava (17), Nitra (4), Banská Štiavnica (3), Nové Mesto nad Váhom (3), Senec (3), Trenčín (3), Bánovce nad Bebravou (2), Prešov (2), Dunajská Streda (1), Prievidza (1), Komárno (1), Malacky (1), Sabinov (1), Žilina (1), Humenné (1), Stropkov (1), Čadca (1), Šaľa (1), Michalovce (1) a Levice (1), informuje Ministerstvo zdravotníctva SR.

Vyliečilo sa šesť pacientov

Vyliečilo sa ďalších šesť pacientov, spolu tak v našej krajine ochorenie COVID-19 prekonalo 1 777 ľudí.
V nemocniciach s ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň je o šesť ľudí viac ako v štatistikách za predošlý deň, spolu je hospitalizovaných 29 pacientov, z nich potvrdené ochorenie má 11 ľudí.

Na jednotke intenzívnej starostlivosti je jeden človek

Na jednotke intenzívnej starostlivosti je jeden človek, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje jeden pacient.
Na Slovensku sa doteraz urobilo celkovo 269 655 ukončených laboratórnych testov, celkový počet pozitívnych prípadov evidovaných doteraz je 2 417.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj MZSR

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií