Afektovaná dvojica Cuky a Luky mieri do slovenských kín. Takto vyzerá prvý teaser

Afektovaná dvojica Cuky a Luky mieri do slovenských kín. Takto vyzerá prvý teaser

Slovenské filmy sú smmmmrť – toto si zrejme povedali i Cuky a Luky a rozhodli sa našu kinematografiu obohatiť. Vznikol tak film o ich priateľstve.

Afektované bratislavské slečinky, ktoré milujú Rakúsko a podľa ktorých je Slovensko smmmmrť, Cuky a Luky, sú kamarátky na život a na smrť. Nikto však nepozná príbeh o tom, ako ich výnimočné priateľstvo vzniklo. To sa však zmení 20. apríla, kedy sa do kín dostane CUKY LUKY FILM, v ktorom sa to dozvieme.


Vo filme si okrem Cuky a Luky, čiže Petry Polnišovej a Zuzany Šebovej, zahrajú mnohí známi slovenskí herci, napríklad Lukáš Latinák, ktorý si zahral hlavnú mužskú rolu či Diana Mórová, ktorá stvárnila moderátorku istej talkshow, Renátu Štrausovú. Objaví sa tam i herec Michal Rovňák, ktorého ľudia poznajú najmä z legendárnej relácie Kakao. Okrem toho sa v snímke objaví i komička Evelyn či Marián Čekovský. O réžiu sa postaral český režisér Karel Janák, ktorý stojí i za filmami Snowborďáci a Rafťáci.

To, že sa príchod filmovej novinky blíži, značí i prvý teaser, ktorý je skutočne veľkolepý – priam hollywoodský. Ale veď ako inak, než vo veľkom štýle možno prezentovať slečinky, ktoré si na štýl potrpia.

Zdroj: www.facebook.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rytmus naspieval novú emotívnu skladbu k novému slovensko-českému filmu Pírko.
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*