fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cvoliga sa bude uchádzať o post primátora Levoče, podporia ho strany KDH či Sme rodina

Cvoliga za čias Majerského pôsobil ako zástupca primátora.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.9.2022 (Webnoviny.sk) – O hlasy voličov pre funkciu primátora sa bude počas nadchádzajúcich volieb v Levoči uchádzať aj Jozef Cvoliga. Súčasný mestský poslanec pôsobil v rokoch 2014 až 2017 ako zástupca primátora Milana Majerského. Necelé dva roky viedol aj Úrad Prešovského samosprávneho kraja.

O post primátora sa uchádza s podporou koalície strán Kresťanskodemokratické hnutie (KDH), Sme rodina, Sloboda a Solidarita (SaS), a Občiansku konzervatívnu stranu (OKS). Potvrdil to pre agentúru SITA s tým, že oficiálne médiám kandidatúru spolu s volebným programom ešte oznámi.

Riadiť mesto Levoča z pozície primátora v nasledujúcich štyroch rokoch by chceli piati kandidáti, informovala o tom SITA začiatkom týždňa zapisovateľka mestskej volebnej komisie Jarmila Lisoňová. Oficiálne svoju kandidatúru médiám zatiaľ oznámil iba súčasný primátor Miroslav Vilkovský.

Viac k témam: primátor Levoče
Zdroj: Webnoviny.sk – Cvoliga sa bude uchádzať o post primátora Levoče, podporia ho strany KDH či Sme rodina © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií