fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalšia zrážka auta s cyklistom, dôchodca skončil v nemocnici s ťažkými zraneniami

Mladý vodič, vychádzajúci po miestnej účelovej komunikácii z miestnej osady, nedal prednosť zľava prichádzajúcemu 64-ročnému cyklistovi z Jelšavy.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – Šesťdesiatštyriročný cyklista z Jelšavy utrpel pri zrážke s autom v obci Hucín (okr. Revúca) ťažké zranenia. Polícia SR – Banskobystrický kraj vo svojom profile na sociálnej sieti uviedla, že alkohol zistený nebol.

„V obci Hucín 24-ročný vodič, vychádzajúci po miestnej účelovej komunikácii z miestnej osady, nedal prednosť zľava prichádzajúcemu 64-ročnému cyklistovi z Jelšavy, jazdiacemu po ceste III. triedy,“ priblížila polícia. Doplnila, že pri kolízii spadol cyklista na cestu a utrpel ťažké zranenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Cyklista, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Ďalšia zrážka auta s cyklistom, dôchodca skončil v nemocnici s ťažkými zraneniami © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií