fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Darček pre fanúšikov, aký nepripraví len tak hocikto! Raper čelil pekelným otázkam

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo ťa motivuje? Čo máš najradšej zo svojich fans? Koho ceníš zo Slovenskej hudobnej scény? Kedy si mal prvý sex a kedy spustíš vlnu koncertov?

Aj takýmto otázkam čelil slovenský talent menom Arogant, ktorý sa svojím fanúšikom zodpovedal priamo na facebooku. Čo je ale najobdivuhodnejšie, vybral si naozaj netradičnú formu. Svoje odpovede im  zarepoval a pripravil im aj klip! Na zvedavé otázky tak Arogant odpovedal priamo a poodhalil tak časť zo svojho súkromia.

12696701_10206064454552921_1053021850_o

 

Arogant, vlastným menom Andrej Palanský, je reper z Nitry, o ktorom sme vám už niekoľkokrát písali. Inšpiráciu vo svojej tvorbe hľadá vo vlastnom živote. Jeho príbeh Znovuzrodenie si pozrelo desiatky tisíc ľudí a čoskoro sa dočkáme jeho druhej série. Komunikáciu so svojimi fanúšikmi má Arogant naozaj premakanú a každú chvíľu si pre ne pripravuje niečo nové. Prináša tak nie len svoje vlastné hudobné klipy, ale odhaľuje aj svoje súkromie. Pozrite si najnovšie odpovede repera na zvedavé otázky verejnosti, ktoré zverejnil priamo v klipe.

 

 

Povedal som si, že treba ísť s pravdou von a zároveň sa aj pobaviť.

                                                                                                               Arogant

 

Prečítajte si tiež:
Policajtka uvidela bezdomovca a udrela ho do tváre, on však ostal pokojný. To, čo neskôr spravil chlapec, ktorý sedel vedľa, ťa dojme k slzám

darček pre fanúšikov

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií