fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

David Vepy prichádza s prenádhernou skladbou Jedenásť

Máte tip? napíšte nám mailom

Jedenásty november je navždy náš…

Skvelý spevák, skladateľ, textár a hudobný producent David Vepy dnes predstavil ďalšiu dojímavú skladbu. Pieseň s príznačným názvom Jedenásť, vyšla v deň jeho narodenín a narodenín jeho deda, pre ktorého pieseň zložil.

O hudbu a text sa postaral samotný David, gitaru a klavír rozozvučal Martin Polák a o mix a master sa postaral skvelý a veľmi známy producent Randy Gnepa.

David odprezentoval  pieseň na svojej oficiálnej FB stránke týmito krásnymi slovami, ktoré venoval svojmu dedovi:

Jedenásty november je navždy náš DEDO… 
11.november je deň, kedy sme ty aj ja prvý krát otvorili oči. Som tvoj prvý vnuk, narodený v deň tvojich narodenín a puto, ktoré nás spájalo od môjho detstva bolo veľmi silné.
Bol si pre mňa nie len dedo, ale oveľa viac. Veľmi ti vďačím za všetko, čo si pre mňa od mala robil spolu s maminkou a babkou.
Moje prvé kroky, slová, odreté kolená, prvá jazda na bicykli, prvé kopnutie do lopty – toto všetko som s tebou prežil a som veľmi rád za tieto spomienky. Bol si pre mňa vzor a vždy aj budeš, pretože to, čo si mi dal do života sú veľké hodnoty. Zahŕňal si ma láskou a objatím, vždy si pri mne stál a podporil ma. Je toho veľa, čo sme spolu prežili a som za tieto zážitky veľmi rád, pretože mi to zostane navždy v spomienkach.
Žiaľ, prišiel deň, na ktorý by som najradšej zabudol a vymazal ho, deň, kedy si nás opustil a ja som ti ani nestihol povedať ako veľmi ťa ľúbim a čo pre mňa znamenáš.
Prišlo to tak rýchlo a nečakane a ja mám na srdci veľmi veľa slov, ktoré som ti chcel povedať. Hrozne tu chýbaš a nikdy na teba nezabudnem.
Táto pesnička je pre teba tam hore a dúfam, že ju počuješ a vyčarí ti na tvári tvoj typický úsmev, plný lásky a šťastia.
Chýbaš mi dedo a si navždy v mojom srdci! 

David Vepy – Jedenásť

 

Prečítajte si tiež:
Zomrel Leonard Cohen, ktorý nám dal najznámejšiu pieseň všetkých čias. Toto boli jeho ďalšie známe skladby

Zdroj: youtube.com  vepydavid.wix.com/davidvepymusic  facebook.com/david.vepy.official.page

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií