fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dj Kansert je len 15 ročný hip-hopový Dj a producent, ktorý už vydal svoj prvý album

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý, len 15 ročný hip-hopový Dj a producent z Trnavy práve vydal svoj prvý album.

Dj Kansert, vlastným menom Andrej Šipka sa hudbe, konkrétne hip-hopu venuje od svojich 12tich rokov. Za sebou má množstvo akcií, spolupracuje s rôznymi domácimi, aj zahraničnými menami. Menovite napríklad košická dvojica NH6, ktorú ste mohli vidieť vo finále česko-slovensko má talent, alebo raper Justo, žijúci v Brooklyne v New Yorku. V poslednej dobe ste jeho tvorbu mohli počuť aj vo videách známych českých youtuberov ako Nejfake alebo Johny Valda.
Dj Kansert
 Kansert začínal ako Dj v jednom Trnavskom bare. Ako sám hovorí, samotné hranie akcií ho bavilo, no napriek tomu sa snažil akcie aj sám vytvárať a organizovať. Netrvalo dlho a vznikli akcie ako “SKREČ MÍTING”, ktorej sa zúčastnili aj legendy Trnavského djingu: Dj Spinhandz, Dj Shakul alebo Dj Šulo, či enol; ” BACK TO THE ROOTS” v ktorej vystúpila trnavská tanečná skupina The Cawalierz; alebo “REAL HOP”, ktorá sa konala prvého júna na námestí v Trnave, a vystúpila v nej skupina Illegal Truth, Ria, a tanečná skupina STREETBEATS CREW.
e3303e37-70f8-4dfb-a704-7b64f34d4579
Dj Kansert je taktiež Dj akcie ‘Trnavský blšák’ kde dopĺňa atmosféru akcie hraním z gramofónových platní. Taktiež máte možnosť ho každú stredu počuť vo svojej vlastnej relácií v rádiu Bunker. Tohoto mladého hudobníka sme sa aj spýtali, kto ho najviac na začiatku kariéry podporoval.  “Mojou najväčšou inšpiráciou nie je nikto konkrétny, ale sú to úspešní ľudia, ktorí dokázali v živote robiť to, čo ich baví a napĺňa. O tom to je. Nie robiť a venovať svoj všetok čas niečomu, čo nás vôbec nezaujíma, len preto, lebo to tak má byť.”

Kto Ti pomáhal v Tvojich začiatkoch?

“V začiatkoch mi najviac pomáhala rodina a chalani z Trnavy venujúci sa djingu. Konkrétne Dj Remb, bez ktorého by som nebol tam kde som, alebo Dj Spinhandz a Dj Whiteass, ktorí ma veľmi podporili hlavne po technickej stránke. Taktiež ma veľmi podporoval každý, kto počúval moju hudbu, chodil na akcie kde som hral. Veľmi ma podporilo aj trnavské rádio bunker, ktoré mi dalo možnosť spraviť si vlastnú hudobnú reláciu” hovorí Dj Kansert .
b9cffe69-7e89-4393-98c9-ba310f163335
 Dj Kansert práve vydáva svoj prvý album, na ktorom je množstvo rapových hostí. Má boombapový špinavý zvuk, takže ak máte chuť na hudbu deväťdesiatich rokov, ste na správnej adrese. Album sa dá kúpiť v CD forme za symbolickú cenu 3€. Stačí napísať správu na Kansertovu fb page.

A odkaz fanúšikom?

Tak hlavne nech počúvajú kvalitnú hudbu, nehovorím že to musí byť zrovna hip-hop, ale niečo na dobrej úrovni. A v prvom rade chcem všetkým odkázať, nech robia to čo ich baví a napĺňa, lebo o tom to celé je 🙂

Prečítajte si tiež:
Dominika Mirgová vyráža na svoje prvé turné. Čo očakáva?

Dj Kansert – Nebojím sa byť iný

https://www.youtube.com/watch?v=iKwC77LzmPk

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií