Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

DKV Mobility rozširuje európsku sieť o nabíjačky spoločnosti EnerMia

DKV Mobility, popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách, rozširuje svoju európsku sieť nabíjacích staníc o 110 nabíjačiek spoločnosti EnerMia v severnom Taliansku. EnerMia a dcérska spoločnosť DKV Mobility GreenFlux nedávno za týmto účelom podpísali dohodu o spolupráci.

25.8.2022 (Webnoviny.sk) – DKV Mobility, popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách, rozširuje svoju európsku sieť nabíjacích staníc o 110 nabíjačiek spoločnosti EnerMia v severnom Taliansku. EnerMia a dcérska spoločnosť DKV Mobility GreenFlux nedávno za týmto účelom podpísali dohodu o spolupráci.

Veľmi nás teší, že sa naša sieť nabíjacích staníc neustále rozrastá,“ hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ pre energetiku a služby pre vozidlá v spoločnosti DKV Mobility. „Ďakujeme spoločnosti EnerMia za spoluprácu. Znamená výrazné rozšírenie počtu nabíjacích miest, ktoré sú k dispozícii našim zákazníkom v severnom Taliansku„.

Každú zo súčasných 310 000 nabíjačiek zahrnutých do akceptačnej siete DKV Mobility je možné rovnako ako čerpacie stanice pohodlne vyhľadať v mobilnej aplikácii. Okrem transparentného prehľadu nákladov ponúka aplikácia aj integrovaný plánovač trás, ktorý zohľadňuje parametre, ako je typ vozidla alebo stav batérie. Užívatelia si tak môžu pohodlne naplánovať cestu a zastávky na dobitie vozidla.

V rámci rozšírenia svojich riešení pre zásobovanie elektromobilov spravuje spoločnosť DKV Mobility kompletnú ponuku nabíjania prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti GreenFlux. DKV Mobility túto holandskú spoločnosť, ktorá je považovaná za jedného z popredných európskych poskytovateľov platformových riešení pre cloudové nabíjanie elektromobilov, získala v júni 2021.

O spoločnosti DKV Mobility

DKV Mobility je popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách s takmer deväťdesiat ročnou históriou a cieľavedomým rastom. So servisným kartami DKV Mobility môže zhruba 295 000 aktívnych zákazníkov tankovať a nabíjať svoje vozidlá v najväčšej akceptačnej sieti pre rôzne druhy pohonov v Európe. Zahŕňa okolo 67 000 konvenčných čerpacích staníc, približne 310 000 dobíjacích miest a 20 000 staníc s alternatívnymi palivami. DKV Mobility je tiež popredným poskytovateľom riešení pre platby mýta v Európe. Zároveň ponúka služby zaisťujúce mobilitu vrátane servisu vozidiel na približne 30 000 servisných miestach alebo inovatívne digitálne riešenia. V rámci finančných služieb je DKV Mobility popredným poskytovateľom riešení pre vratky DPH. DKV Mobility vygenerovala v roku 2021 so svojimi 1 700 zamestnancami transakcie vo výške 12 miliárd EUR a tržby 492 miliónov EUR. Cieľom DKV Mobility je smerovať k efektívnej a udržateľnej budúcnosti mobility. Viac informácií na https://www.dkv-mobility.com/cz/.

Informačný servis

Viac k témam: nabíjačky, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – DKV Mobility rozširuje európsku sieť o nabíjačky spoločnosti EnerMia © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií