fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Do kín sa vracia legendárna komédia Návštevníci 3: Revolúcia

Máte tip? napíšte nám mailom

Legendárna komédia Návštevníci sa vracia do kín. Konkrétne s názvom Návštevníci 3: Revolúcia. Príbeh magorov zo stredoveku, ktorí sa opäť pustia do cestovania. Aj tentokrát sa dostanú do doby, o ktorej nemajú ani tušenia. Úsmev na tvári vám však vyčaria Jean Reno a Christian Clavier, ktorí sa vracajú do svojich postáv.

Jean Reno je nezameniteľne známou hviezdou a svoj talent ukazuje v postavách drsniakov (Brutálna Nikita, Leon, Godzilla, Mission: Impossible, Purpurové rieky) aj v komédiách ako Drž hubu! či práve v slávnych Návštevníkoch.

Christiana Claviera poznajú diváci nielen vďaka Návštevníkom, ale tiež ako hraného Asterixa alebo otca rodiny v populárnej komédii Čo sme komu urobili.

1 (27)1 (21)

Prvýkrát v roku 1993 sa rytier a jeho sluha dostali omylom až k nám do súčasnosti. V novom a rovnako bláznivom dobrodružstve ich bludisko času vhodí doprostred slávnej Francúzskej revolúcie na konci 18. storočia. História sa zrazí s históriou, niekto z toho bude mať poriadnu hrču a narazený nos a diváci v kinách si perfektne precvičia bránicu.

1 (28)

Stredoveký rytier Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille sa chytia do labyrintu času, ktorý ich nakoniec vypľuje do vzrušujúceho obdobia epochálnych dejinných zmien a prevratov. Do čias Veľkej francúzskej revolúcie. Okrem nepochopiteľných poriadkov musia obaja čeliť aj svojim potomkom. Extravagantní a zhýraní aristokrati v línii rytiera Godefroya to majú v revolučnej dobe trochu „nahnuté“ a potrebujú sa dostať preč z Francúzska. Zatiaľčo z pra-detí sluhu Jacquouilla La Fripouilla sú nadšení revolucionári a majú v pláne zabaviť ich hrad aj všetko bohatstvo.

Prečítajte si tiež:
Vydarené porovnania! Takto sa podobajú zvieratá na celebrity. Alebo naopak? :)

1 (23)

Doba nezvratných sociálnych kotrmelcov by zamotala hlavu komukoľvek a klasicky usporiadaná dvojica zo stredoveku „sluha a jeho pán“ to bude mať dvojnásobne ťažké. Toľkými situačnými gagmi, šialenými situáciami dialógmi a hláškami sa už žiadna iná revolúcia nebude môcť nikdy pochváliť. A slávny tyran Robespierre si bude priať, aby týchto dvoch magorov nikdy nestretol.

1 (3)

Veľká časť komédie Návštevníci 3 sa natáčala v Prahe a na českých hradoch a zámkoch.

Tu si môžete pozrieť trailer k filmu Návštevníci 3: Revolúcia

Zdroj: bontonfilm.sk

Foto: bontonfilm.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií