fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rande, na ktoré budete ešte dlho spomínať: 7 tipov, ako ohúriť svoju polovičku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Plánujete prvé, desiate alebo sté dokonalé rande? Aby bolo nezabudnuteľné nemusí byť drahé. Stačí si iba vybrať nevšedné miesto, kde lásku pocítite naozaj veľmi intenzívne.

Romantické hviezdy na nebi

Pozorovanie nočnej oblohy je veľmi romantické. Každé slovo, ktoré si pošepkáte pri mesiaci, má akúsi zvláštnu moc a cítite, že láska je takmer hmatateľná. Ak bývate v paneláku alebo rodinnom dome, stačí vziať deku a ďalekohľad a vybrať sa na strechu. Budete sa tak cítiť ako hollywoodska hviezda zo seriálu Priatelia alebo Ako som spoznal Vašu mamu. Bývate niekde na dedine, prípadne kúsok od lesa? Ľahnúť si na lúku a dlhé hodiny sa rozprávať o nesmrteľnosti chrústa je romantikou priam nabité. Alternatívou je planetárium alebo hvezdáreň, kde môžete stráviť celé hodiny. Tomu sa povie dokonalé rande.

Romantické hviezdy na nebi
Zdroj: Pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rande v oblakoch

Ak ste videli rozprávku Up!, pravdepodobne vám v pamäti utkvela spomienka na nekonečnú lásku a krásny domček s balónmi. Aj keď v skutočnosti by to také jednoduché nebolo, môžete si vychutnať aspoň let teplovzdušným balónom. Je to tip nielen na rande, ale tiež na skvelý darček. Stane sa nezabudnuteľným zážitkom, kedy si po boku svojej milovanej polovičky vychutnáte pohľad na krásne Slovensko a v objatí ucítite tlkoty svojich sŕdc. Bude to presne ten okamih, pre ktorý sa oplatí žiť a dýchať. Iba sa pred kúpou letu uistite, že partner nemá strach z výšok.

Prečítajte si tiež:
Modelky Victoria Secret prehovorili! Toto je tajomstvo dokonalej instagramovej fotky

Piknik v prírode

Príjemným a slnkom zaliatym dňom ešte ani zďaleka neodzvonilo. Využite babie leto a urobte si piknik v parku, záhrade alebo niekde na lúke. Jedlo si vychutnáte pod holým nebom obklopený čistou prírodou v tichu a pokoji. Do piknikového koša si zabaľte svoje obľúbené pochúťky, fľašu kvalitného vína a sviečku, ktoré navodia tú správnu atmosféru. Ak radi varíte, ukážte svoje umenie a pripravte svojej polovičke gurmánsky zážitok, o ktorom bude nadšene rozprávať ešte celé týždne. Láska ide cez žalúdok, tak smelo do toho.

Piknik v prirode
Zdroj: Pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výlet do ZOO

Myslíte si, že do zoologickej záhrady chodia len rodiny s deťmi? Omyl! Vyberte sa spolu obdivovať známe a menej známe zvieratká. Spolu sa možno niečo nové naučíte a spoznáte veľa rozkošných tvorov, pri ktorých sa roztápajú ženské srdcia. Bude to príjemne strávený čas vo dvojici a navyše sa budete usmievať na roztomilé surikaty alebo medvedíky. Nie je to príliš sladké, ale stále dokonalé rande. V niektorých ZOO sa môžete previesť aj na koníkoch, nakŕmiť zvieratá alebo pohladkať papagáje či raje.

Príroda nabíja energiou

Kedy ste sa boli naposledy prejsť v lese? V bežných dňoch a pracovnom kolotoči len zriedka myslíme na to, že by sme šli na prechádzku pomedzi stromy. Pravdou ale je, že pobyt v prírode nás robí šťastnejšími a pomáha nám vyčistiť si hlavu a zbaviť sa negatívnej energie. Prečo tak neurobiť vo dvojici? Vezmite si so sebou batoh, termosku s obľúbeným čajom a sušienky a vyberte sa kľukatými chodníčkami do našich krásnych lesov. Domov sa vrátite spokojní a s výborným pocitom, ako ste spolu strávili čas.

Prečítajte si tiež:
Netolerantní RUSI?! Pozrite sa, ako reagujú na homosexuálov
Rande v prírode
Zdroj: Pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urobte si tradíciu

Spomínate si na svoje prvé dokonalé rande? Alebo na rande, ktoré malo tú najúžasnejšiu atmosféru, akú ste kedy zažili? Okamihov, ktoré nám berú dych, veľa nie je, preto si z nich môžete urobiť krásnu tradíciu. Navštevujte jedno miesto každý rok a urobte si z toho rituál, na ktorý sa budete veľmi tešiť. Nezáleží na tom, či to bude obľúbená reštaurácia, tajuplný zámok, kino alebo prechádzka. Vytvoríte si jedinečnú spomienku, ktorá každoročne ožije a vyvolá vo vás tie najkrajšie emócie.

Tancujte, pokým vládzete

Tanec je jednou z najkrajších foriem umenia. Muž a žena splývajú v jedno telo a vlnia sa v rytme hudby. Neviete tancovať? Nevadí, začať môžete tak, že sa prihlásite na kurzy spoločenských či latinskoamerických tancov. Nielenže sa naučíte tancovať, čo oceníte pri svadbách a rodinných oslavách, ale užijete si blízkosť jeden druhého. Možno po prvých lekciách padnete večer od únavy do postele, ale získate veľmi cenné schopnosti do budúcnosti.

dokonalé rande
Zdroj: Pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj textu: womanonly.cz

topkysingles

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií