Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Cibulková si myslela, že vypĺňa iba voľné miesto v poradovníku pri očkovaní

Dominika Cibulková sa nechala prednostne zaočkovať proti COVID-19. Po tom, ako bola táto informácia medializovaná, Cibulková na sociálnej sieti zverejnila stanovisko. 

Dominika Cibulková vraj netušila, že sa dopúšťa vážneho pochybenia, keď sa nechala zaočkovať. V poradovníku vraj iba zaplnila prázdne miesto. Vzniknutá situácia ju vraj mrzí.

,,Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila. Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu k všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Zároveň by som ale touto cestou chcela vyzvať ľudí, aby sa očkovania neobávali. Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie, ktorú považujem za bezpečnú a očkovanie proti Covidu za jediný správny a zodpovedný prístup,“ píše Cibulková na sociálnej sieti.

Trvalé bydlisko má v Dubaji

Dominika si v roku 2018 zmenila svoje trvalé bydlisko. Dôvodom boli daňové výhody. ,,V Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexné tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom ma moju športovú kariéru i profesný vek najdôležitejšia,“ ozrejmila vtedy pre športky.sk Cibulková.

Snímka obrazovky o
zdroj: instagram.com/domicibulkova
Zdroj instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií