fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominiku Cibulkovú prednostne zaočkovali proti Covid-19!

Na Slovensku začalo očkovanie proti koronavírusu. Vo viacerých slovenských nemocniciach začali očkovať zdravotníkov, teda tých, ktorí sú najviac vystavení riziku.

Máte tip? napíšte nám mailom

V bratislavskej nemocnici na Kramároch zaočkovali proti koronavírusu tento týždeň aj tenistku Dominiku Cibulkovú, informoval o tom Denník N.

Nemocnica informuje, že ju do zoznamu neoprávnene zapísal jeden z pracovníkov, ktorí má na starosti vakcináciu. Ten sa očkovania vraj už zúčastňovať nebude. Nemocnica to považuje za osobné zlyhanie jednotlivca.

„Šetrením sme zistili, že Dominika Cibulková bola zaočkovaná na jednom z našich troch pracovísk vakcinačného centra v Nemocnici akad. L. Dérera na Kramároch,“ odpovedala pre Denník N hovorkyňa najväčšej nemocnice na Slovensku Eva Kliská.

Vedenie nemocnice informovalo, že očkovanie toho, kto nie je na zozname, je v rozpore s očkovacou stratégiou a uprednostňovanie kohokoľvek iného je neprípustné.

Dominika Cibulková

Dominika Cibulková je bývalá slovenská profesionálna tenistka. Narodila sa 6. mája 1989. Tenisu sa profesionálne venovala od roku 2004. Ako sama priznáva, jej postava nie je ideálna pre hráčku tenisu. Aj preto si jej tréningy vyžadovali omnoho väčšiu intenzitu.

Dominika získala osem titulov a jeden v dvojhre. V slovenských tenisových kruhoch je doposiaľ jedinou, ktorá sa môže pýšiť tým, že to dotiahla na majstrovský Grandslam. Vo svetovom rebríčku WTA sa vyšplhala na 109. miesto.

Prečítajte si tiež:
ŠOK! Žena porodila priamo na nemocničnej toalete. Na svet však neprišlo dieťa, ale TOTO! Je to vôbec možné?

V novembri 2019 ohlásila koniec kariéry, aby sa naplno venovala influencerskemu životu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dennikn
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií