Draco Malfoy z Harryho Pottera sa pohybuje Prahou a hrá na gitare! Stretnúť ho môžeš i ty, len zisti, ako vyzerá, pretože takmer všetci ho obchádzajú!

Draco Malfoy z Harryho Pottera sa pohybuje Prahou a hrá na gitare! Stretnúť ho môžeš i ty, len zisti, ako vyzerá, pretože takmer všetci ho obchádzajú!

Tom Felton, ktorý sa preslávil ako čarodejník Draco Malfoy, je v susednom Česku už niekoľko týždňov a s obľubou sa pohybuje po stovežatej Prahe! Stretnúť ho môžeš i ty, otázne je, či ho spoznáš…

Blonďavý feši z Hollywoodu, ktorý sa do pamätí ľudí zapísal predovšetkým ako zákerný Draco Malfoy sa poriadne zmenil. Nezmenilo sa ale to, že sa venuje herectvu. Aj teraz pracuje na novom filme s názvom Ofélia, ktorý sa natáča aj v susednom Česku. Tom Felton teda posledné týždne trávi práve u našich českých bratov.


Pokiaľ by ti ale napadlo, že hollywoodskú hviezdu sprevádza na každom kroku bodyguard, omyl! Tom sa pohybuje Prahou úplne sám. Zábery z krásnej stovežatej občas pridá aj na svoj Instagram. Naposledy zverejnil z českej metropoly nie fotku, ale video. V ňom dokonca na ulici hrá na gitare. Ak by si si ale myslel, že okolo neho budú davy ľudí, opäť omyl! Ľudia herca nespoznávali a obchádzali ho!

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

Stretnúť slávneho herca v Prahe sa skutočné dá! A tvoje šance sa zvýšia, ak sa budeš pohybovať okolo Námestia Republiky, Palladia, Příkopu a Starého mesta.

 

Zdroj: Instagram, Expres

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Seriáloví lámači ženských sŕdc! Takto sa zmenili po 20 rokoch
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*