fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Drahý môj EX, ďakujem ti, že si ma prinútil uvedomiť si, že si zaslúžim lepšieho

Zažila si niekedy to, že všetci tvoji priatelia sú už vo vážnych dlhodobých vzťahoch, alebo im už gratuluješ rovno pred kostolom?

Máte tip? napíšte nám mailom

A ty tam len tak sedíš. A najväčšiu vec, ktorú si tento rok dosiahla, bolo to, že si ráno vstala a išla do práce.“

Je ti možno trocha smutno, ale skutočnosť, že nie si závislá od nikoho, ti dáva slobodu. Druh slobody, ktorú by si nemala, keby si bola vo vzťahu. Často si to neuvedomuješ, že práve rozchod je to, čím sa ti podarí dostať sa z toxického vzťahu, ktorý trval príliš dlho.

V skutočnosti sa zachrániš pred zničením si života a máš konečne čas sa znova spojiť so svojím skutočným ja.

Namiesto toho, aby si sa cítila zle, že si slobodná, zatiaľ čo tvoji priatelia budujú základy svojich rodín, cíť sa dobre, pretože sa nemusíš zmierovať s príšernou narcistickou povahou niekoho iného a riešiť problémy každodenného života, žijúceho v partnerstve. Pretože áno, všetky páry majú problémy.

Akonáhle sa pustíš do boja a bolesti, ktorú ti niekto spôsobil, je čas, aby si si znovu vybudovala svoj život od nuly. Aj keď to bude ťažké, pôjde to ľahšie, ako si si myslela.

Prečítajte si tiež:
Na YouTube existujú "neslušné videá" pre slušňákov! Spôsobia orgazmus i tebe?!

A budeš skutočne vďačná osobe, ktorá ťa prinútila uvedomiť si, ako ti chýba. Ten, o ktorom si si myslela, že s ním stráviš celý život, je ten, vďaka ktorému teraz vidíš svet jasnejšie a si poučená a silnejšia.

Vďaka svojmu EX si teraz na správnej ceste k splneniu snov

Mala si odvahu dostať sa zo všetkej tej drámy  a emocionálnej traumy. Teraz potrebuješ čas na uzdravenie a musíš to urobiť sama. To je dôvod, prečo by si sa nemala teraz opustiť, pretože si naozaj slobodná. Mala by si byť vďačná za túto príležitosť a rozchod, aby si našla svoju skutočnú životnú misiu – sama.

Teraz máš šancu užiť si každú maličkosť, ktorú pre teba život pripravil. Nakoniec si môžeš sama začať budovať zdravý a plný život šťastia. Pretože milovať seba samého je prvým krokom k uzdraveniu pred emočnou traumou.

Nič ťa nemôže zastaviť na tvojej ceste k osobnému rastu. Môžeš robiť čokoľvek. Cestovať, študovať, zmeniť prácu, užívať si slobodu. Pretože to budú tvoje najkrajšie životné spomienky.

Prečítajte si tiež:
Prečo je lepší vzťah so starším mužom než s rovesníkom - 10 dôvodov

Takže povedz „Ďakujem!“  tvojmu bývalému

Byť vďačná svojmu bývalému, pretože koniec koncov, nejako prispel k tomu, aby sa z teba stal silný človek, akým si dnes. A čo viac, tým, že ťa nechal ísť a nenechal ťa pri tvojej najväčšej chybe života. Teraz by si ani nepomyslela na to, že stráviš zvyšok svojich dní s niekým, kto ťa neocení a spôsobí to, že sa budeš cítiť zbytočná.

Ďakujem, že si urobil môj život nešťastným

Týmto spôsobom si ma prinútil uvedomiť si, že môžem dopadnúť lepšie. Pomohol si mi vidieť zámer druhých. Vďaka tebe teraz môžem spoznať rozdiel medzi falošnými a skutočnými ľuďmi.

Ty si ma prinútil uvedomiť si, že som hodná lásky. Teraz som si úplne istá, že by som nikdy nikomu nedovolila, aby sa ku mne správal tak, ako si sa správal ty. Ďakujem, že si ma prinútil spoznať moju vlastnú hodnotu. Ďakujem, že si mi otvoril oči a pomohol mi pochopiť skutočnú povahu väčšiny ľudí okolo mňa.  Ďakujem za rozchod.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj iheartintelligence
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií