Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

3 ženské znamenia zverokruhu, ktoré sú pre mužov najviac príťažlivé

Premýšľala ste niekedy nad tým, či ste pre mužov dostatočne príťažlivá? Nemyslíme to iba vzhľadovo, ale aj charakterovo. Ak áno, čítajte ďalej.

V krvi im koluje príťažlivosť, ktorá s mužmi dokáže poriadne zamávať. Majú to jednoducho v sebe zakorenené a sú magnetom pre solídnych pánov. Patríte medzi tieto znamenia zverokruhu?

Hviezdy vypovedajú o ženách mnoho a nositeľky určitých znamení sa môžu zhodnúť v určitých charakteristikách. Sú to také ženy, ktoré sú bez akejkoľvek námahy stredobodom pozornosti mužov, na ktorých stoja zástupy žien.

V DNA, ktorá im koluje v žilách, majú niečo ako sexuálnu energiu, ktorou si mihnutím čarovného prútika omotajú okolo tela tých najviac zabezpečených mužov. Čo patrí medzi ich tajné zbrane a prečo z nich solídni muži nevedia spustiť pohľady?

Najpríťažlivejšie znamenia zverokruhu

3. miesto – Váhy

Na treťom mieste sa nachádza znamenie váhy. Tieto ženy sú veľmi inteligentné a vedia sa správať ako skutočné dámy. Ženy narodené v tomto znamení sú krásne, obliekajú sa elegantne, majú skvelý zmysel pre humor. Milujú flirtovanie, rozmanitosť a obdiv.

2. miesto – Vodnár

Na druhom mieste sa nachádzajú ženy narodené v znamení vodnára. Sú naozaj inteligentné, rady sa cítia ako kráľovné. Sú úprimné a nevedia klamať. Komunikácia s nimi je vždy príjemná a vždy si s nimi budete mať čo povedať.

1. miesto – Panna

Na prvom mieste sa nachádzajú ženy narodené v znamení panny, ktoré sú veľmi emotívne, avšak svoje pocity vedia ovládať. Sú vážne, ale tiež veľmi dobré, láskavé, trpezlivé a veľkorysé. Sú často vnímané ako anjeli!

Zdroj woman.tiscali.cz
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií