fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vedeli ste, že s každým znamením zverokruhu sa spája konkrétny hriech? Ktorý je ten tvoj?

Znamenie zverokruhu hrá kľúčovú úlohu v našich životoch. Určuje dokonca aj to, aké hriechy sa s našim znamením zverokruhu spájajú. A to vaše?

Máte tip? napíšte nám mailom

Už viackrát sme vás presvedčili o tom, že vaše znamenie hrá vo vašich životoch veľkú rolu. Rovnako tak môžu každému povedať, čo je zač a môžu naň prezradiť veľa zaujímavých informácií. Možno budete prekvapení, ale vaše znamenie určuje aj to, aký hriech vám je najbližší.

Aký hriech je ten váš?

Strelec – cudzoložstvo

O strelcoch sa povráva, že sú náchylní k flirtovaniu, s ktorým súvisí aj neviazaný život. Je totiž pre nich veľmi ťažké udržať si vzťah na diaľku a intímny život je pre nich iba zábavou.

Ryba – lenivosť

Ryby sa javia ako ľudia s pomalým životným tempom, a tak sa často krát stáva, že niektorí ľudia od nich odchádzajú. Okrem toho sú známi tým, že veľa premýšľajú o tom, čo by mohlo byť alebo čo bude a to je niekedy na škodu.

Blíženec – nečestnosť

Ani blíženci sa nemajú čím chváliť, pretože ich životným zlozvykom je pretvarovanie sa a skrášľovanie pravdy. Ide o ľudí s dvoma tvárami, pretože jeden zážitok vidia z rôznych pohľadov, vďaka čomu si vytvárajú aj rôzne názory.

Vodnár – považuje sa za boha

Ak ste sa narodili ako vodnár, tak je isté, že máte potrebu druhých ľudí kontrolovať a dirigovať. Nie žeby ste to robili náročky, ale máte to v sebe vrodené, pretože si myslíte, že všetko viete lepšie ako ostatní, a tak im dávate rady.

Prečítajte si tiež:
Záhada bermudského trojuholníka odhalená? Vedci to vraj dokážu podložiť faktami

Rak – uctieva seba samého

Ľudia narodení v znamení raka si o sebe myslia, že žiaden hriech nemajú. Nie je to však pravda, pretože ide o ľudí, ktorí sa majú až príliš veľmi radi, ba seba až dokonca uctievajú. Aj napriek tomu však stále potrebujú niekoho, kto ich bude milovať.

Kozorožec – chamtivosť

Kozorožci sú veľmi pracovití a svoju prácu dokážu robiť na 100%, pretože chcú, aby boli tými najlepšími. A to všetko len preto, aby sa mohli pred druhými chváliť, čo všetko dokázali a zvládli.

Lev – pýcha

Jeden z najväčších hriechov majú levy, ktorí sú údajne najsebeckejší ľudia. Ide o priamych ľudí, ktorí si pred ústa nedávajú servítku. Sú arogantní a kľudne sa môže stať, že s vami nebudú chcieť mať nič spoločné.

Býk – obžerstvo

Hriech obžerstvo trápi poväčšine znamenie býk, ktoré sa ničoho nedokážu nabažiť. Kľudne môže ísť o jedlo, sex alebo nejakú hračku, z ktorých sa snažia nasávať všetko, len aby náhodou o niečo neprišli.

Panna – závisť

Medzi extrémne nestabilných by sme mohli zaradiť ľudí pod znamením panna. Ide o ľudí, ktorí sa nevedia vzdať závisti a súťaživosti s inými. Chcú byť tými, o ktorých všetci navôkol rozprávajú.

Prečítajte si tiež:
3 znamenia zverokruhu, ktoré vás nepodržia ani v najťažších chvíľach

Škorpión – žiadostivosť

Medzi veľmi vášnivých sa považujú škorpióni, ktorí túžia po intímnom živote oveľa viac ako ostatní. Sú to ľudia, ktorých partneri nevedia dostatočne pochopiť, a tak ich vzťahy končia, aj keď toho druhého majú veľký problém opustiť.

Váha – namyslenosť

Tí, ktorí sa narodili v znamení váhy, ako znamenie venujú veľa pozornosti svojej kráse. Nejde bohužiaľ iba o vnútornú krásu, ale aj o tú vonkajšiu, a tak je ich výzor jednou z hlavných vecí, ktorá ich trápi.

Baran – impulzívnosť

Nie nadarmo sa hovorí “si tvrdohlavý ako baran”, pretože barani vedia byť naozaj veľmi zlostní a nepredvídateľní. Sú neuveriteľne spontánni, čo vedie k problémom v prípade, že si na to nedajú pozor. To je ich najväčší hriech.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií