fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prečo je lepší vzťah so starším mužom než s rovesníkom – 10 dôvodov

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to kvôli tučnému kontu, vyšší vek ešte neznamená prepchatú peňaženku… Nie je to ani kvôli komplexu z detstva, keď malé dievčatko jej otec zanedbával a chýbala jej otcovská láska, a tak ju v dospelom veku jednoducho hľadá v náručí staršieho muža. Nie všetky ženy, ktoré priťahujú starší muži majú zlý vzťah s otcom. Dôvody, prečo si tieto ženy vyberajú na vzťah mužov niekedy aj o generáciu starších, sú omnoho prostejšie. Okrem nevýhod má takýto vzťah plno ďalších výhod než len to, že za vás muž zaplatí večeru. Veď predsa nehovorí sa nadarmo, že muži sú ako víno, čím starší, tým lepší.

Prečo je lepší vzťah so starším mužom?

“Smiem prosiť?”

Je to proste gentleman! Nebudeme hádzať všetkých mužov do jedného vreca, ale v dnešnej dobe sa 20-ročná žena galantných gest dočká skôr od staršieho muža než od svojho rovesníka. Vo väčšine prípadov ide len o drobnosti, ako sú napríklad pomoc s taškami s nákupom, otvorenie dverí.. A práve tieto drobnosti sú to, čo si my ženy na mužom ceníme a ktoré tak obdivujeme.

Sila ženskosti

To, že má muž pri sebe ženu, ktorá je o niečo mladšia než on, spôsobuje do značnej miery rast jeho ega. Bude sa snažiť si vás udržať, takže si vás bude rozmaznávať, hýčkať ako v bavlnke a bude prebúdzať vo vás ženu, ktorú si vybral. Naviac sa mu budete páčiť taká, akou skutočne ste a to aj ráno bez akýchkoľvek úprav. Veď za tie roky videl už všeličo a mladá žena je tá lepšia možnosť.

Prečítajte si tiež:
Za dobrotu na žobrotu! 4 znamenia zverokruhu, ktoré vždy doplatia na svoje dobré srdce

lover

Jeho vlastné kráľovstvo

Len vo veľmi výnimočných prípadoch hrozí, že má svoju detskú izbičku ešte u rodičov alebo sa delí o byt s jeho dvoma najlepšími kamarátmi. Nemusíte sa teda báť, že keď vás k sebe pozve, tak budete musieť absolvovať rozhovor s mamičkou alebo počúvať narážky od jeho kamošov. Len si dajte pozor, aby ste nezistili, že sa o byt delí s manželkou!

Všeobecný prehľad

Všeobecný prehľad môže mať aj dvadsaťročný, ale ten o niečo starší je predsa len o niečo vpred. Okrem toho, že vám bude vedieť poradiť dobrú knihu, tak vďaka jeho skúsenostiam vám bude vedieť aj poradiť s problémami z bežného života.

Nikam sa neponáhľa

A zas tie skúsenosti. Má za sebou veľa vecí a tak si svoje činy vždy starostlivo premyslí. Do ničoho sa po uvážení nehrnie, čo sa vám na druhú stranu môže zdať aj ako nevýhoda. Bude vás však držať trochu pri zemi, krotiť vaše túžby, aby rozhodnutia, ktoré urobíte, neboleli jeho a ani vás.

Obdiv

Obdivujeme ich práve vtedy, keď môžme hltať každé jeho slovo a počúvať jeho životné príbehy. Niet divu, že sa žena zaľúbi do staršieho muža práve preto, že má pocit, že v živote niečo dokázal, a preto ho má prečo obdivovať. A keď nič nedokázal? To si často ani nevšimneme.

“Nauč ma to!”

So starším mužom máte istotu, že už má nejaké tie skúsenosti aj v oblasti sexuálneho života, takže bude pravdepodobne vedieť, čo treba robiť. A naviac bude to robiť tak, aby sa to páčilo najmä vám. Pri sexe nebude myslieť na svoje vlastné uspokojenie, ale aby ste sa vy cítili, čo najlepšie a hlavne komfortne. O svoje skúsenosti sa bude chcieť podeliť.

Prečítajte si tiež:
Sexy reklama, pri ktorej nebudeš vedieť, kde sa pozerať. Dáš si burger?

Upokojí vás

Každý to pozná, párty, po ktorých bývajú príchody domov ťažké a rána ešte ťažšie. Je to super základ pre každú dobrú historku. Pokiaľ máte pocit, že je správny čas na to, aby ste sa trochu ukľudnili, tak starší muž je správna voľba. Aj on sa bude chcieť ísť s vami zabaviť, ale v jeho prítomnosti sa budete snažiť krotiť, a tak nebudete mať potrebu vyhrať titul Miss najviac vypitých panákov za večer.

“Postarám sa o teba”

Veta, ktorá neznamená, že kým on bude zarábať, vy budete s kamarátkami na kávičke pol dňa. Táto veta skôr znamená, že keď budete od neho večer odchádzať, tak vás napríklad zavezie domov, lebo sa bojí, že sa vám niečo stane. Keď bude vidieť, že vám je zima, tak vám požičia svoj kabát. A vy mu to môžte na oplátku vrátiť napríklad dobrým jedlom. Čo poteší viac staršieho muža než to, že pri svojej krásnej a mladej partnerke nezomrie hladom?

“Ukáž mi svet!”

Čo si budeme hovoriť, starší muž už vyskúšal mnoho topánok, takže aj vám môže, ako v nich poriadne chodiť. Vo veku, keď sa žena ešte trochu hľadá a nevie, čo poriadne chce, práve on jej môže ukázať správnu cestu a posunúť ju vpred.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií