fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dúbravka je stále zranený a v tíme ho vystrieda Plach, Slovákov čaká duel proti výberu Azerbajdžanu

Martin Dúbravka prišiel na reprezentačnú akciu zranený a jeho liečba nepostupovala tak rýchlo, ako realizačný tím výberu SR dúfal.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.9.2022 (Webnoviny.sk) – V kádri slovenskej futbalovej reprezentácie v deň domáceho stretnutia proti výberu Azerbajdžanu v 3. skupine C-divízie Ligy národov prišlo k zmene na brankárskom poste. Ako informuje oficiálny web Slovenského futbalového zväzu (SFZ), zraneného Martina Dúbravku v tíme nahradil František Plach. Skúsený Dúbravka opúšťa výber SR a vracia sa do Anglicka do klubu Manchester United, v ktorom aktuálne hosťuje.

“Martin prišiel na zraz zranený po zrážke so spoluhráčom na tréningu, stalo sa to šesť dní pred zrazom. Obdržali sme aj materiál, kompletnú magnetickú rezonanciu. Chceli sme, aby tu s nami bol, nakoľko sú to prvé zápasy pod novým koučom, aby sme tu boli všetci spolu, on sa socializoval a tým by sme urýchlili jeho liečbu. Postupne sme zistili, že ho nestihneme doliečiť do predpokladaného času, tak sme sa s klubovým lekárom dohodli, že ho posielame späť do jeho prostredia, kde bude pokračovať jeho liečba,” ozrejmil lekár slovenského národného mužstva Ján Baťalík.

Slováci už vo štvrtok o 20.45 h absolvujú v Trnave duel proti výberu Azerbajdžanu, o tri dni neskôr v srbskom meste Bačka Topola vyzvú reprezentáciu Bieloruska.

Prečítajte si tiež:
Slovan uhral na pôde Olympiakosu remízu, tréner Weiss st. to považuje za najlepší zápas pod jeho vedením

Viac k témam: Slovenská futbalová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Dúbravka je stále zranený a v tíme ho vystrieda Plach, Slovákov čaká duel proti výberu Azerbajdžanu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií