fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ústavný súd SR chce byť modernou inštitúciou s transparentnou komunikáciou, využíva ďalšiu sociálnu sieť

Ústavný súd Slovenskej republiky má ambíciu byť modernou inštitúciou, ktorá komunikuje transparentne a je otvorená pre všetkých.

Máte tip? napíšte nám mailom

30.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS SR) začal na Deň Ústavy Slovenskej republiky 1. septembra používať ďalšiu sociálnu sieť na informovanie verejnosti o aktuálnom dianí prostredníctvom krátkych príspevkov. Okrem Facebooku, ktorý už využíva dlhší čas, tak pribudol ďalší komunikačný kanál Twitter. Informovala o tom hovorkyňa ÚS SR Martina Ferencová.

„Ústavný súd Slovenskej republiky má ambíciu byť modernou inštitúciou, ktorá komunikuje transparentne a je otvorená pre všetkých. Prostredníctvom sociálnych sietí sa chceme s verejnosťou podeliť o informácie týkajúce sa rozhodovacej činnosti, protokolárnych aktivít, o činnosti kancelárie ústavného súdu, ale aj o svoje poznatky či najdôležitejšie novinky,“ uviedol predseda ústavného súdu Ivan Fiačan.

Zdroj: Webnoviny.sk – Ústavný súd SR chce byť modernou inštitúciou s transparentnou komunikáciou, využíva ďalšiu sociálnu sieť © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií