Facebook bez reklamy a rýchlejší! Kvôli jednému človeku je tu nový vzhľad!

Facebook bez reklamy a rýchlejší! Kvôli jednému človeku je tu nový vzhľad!

Už dnes si môžete facebook na svojom prehliadači zmeniť na nepoznanie! Za pár sekúnd dokážete zmeniť facebook tak, aby ste ho mali bez reklám, rýchlejší a modernejší. Starý vzhľad tak môže byť pre vás pasé!


Facebook ako najväčšia sociálna sieť prešla za posledné obdobie niekoľkými zásadnými zmenami. Dnes si môžete facebook zmeniť aj vy, a to niekoľkými kliknutiami a do niekoľkých sekúnd. Ľudom, ktorí nie sú spokojní s terajším vzhľadom facebooku a s jeho funkciami pripravil dizajnér Roftentik alternatívu, s ktorou možno budete spokojní aj vy. Vytvoril nový vzhľad sociálnej sieti a čo je najdôležitejšie, bez reklám! Máte možnosť tak nerušene facebookovať s priateľmi. Okrem toho hovorí dizajnér a tvorca vzhľadu o vyššej rýchlosti a o lepšej prehľadnosti.

facebook

Ak teda skúsite nový facebook, neprídete o nič podstatné. Všetko ovládanie tak, ako ho už poznáte, ostáva. Zmenil sa však dizajn. To, či k lepšiemu musíte posúdiť vy. Názory viacerých ľudí však hovoria o vydarenom kúsku.

Nový facebook môžete získať, ak používate internetový prehliadač google chrome. Na prehliadači si nainštalujte jednoduchý doplnok [button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-flat/kadbillinepbjlgenaliokdhejdmmlgp/reviews”]ktorý nájdete tu![/button]

Je zadarmo a kedykoľvek si ho môžete zrušiť.

Okrem toho chystá facebook nový vzhľad aj pre mobilné telefóny.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Top komentáre na Facebooku #1
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu