fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krásne ženy, ktoré hrdo nosia svoje nedokonalosti a nehanbia sa za ne

Máte tip? napíšte nám mailom

Myslíte si, že herečky, modelky alebo speváčky sú krásne ženy bez jedinej chyby? Nie je to celkom pravda, aj ony majú svoje nedokonalosti. Rozhodli sa ich ale hrdo nosiť a nehanbiť sa za ne.

Krásne ženy, ktoré hrdo nosia svoje nedokonalosti – Kate Hudson

Kvôli svojim veľkým a odstávajúcim ušiam si prešla ako malé dieťa peklom. Iné deti sa jej vysmievali a jej mama, slávna herečka Goldie Hawn, odmietla plastickú operáciu. Jej dcéra sa tak sama mohla rozhodnúť, či chce s týmto nedostatkom žiť. Môžeme len skonštatovať, že je to krásna žena, výborná herečka a jej uši problémom naozaj nie sú. Pristanú jej aj krátke účesy.

https://www.instagram.com/p/ByvqTkZH6Wc/

Jennifer Garner

Známu herečku charakterizuje  krásna tvár a dokonalá štíhla postava. Keď sa na ňu pozriete, povedali by ste si, že na nej nie je nič zvláštne. Museli by ste sa lepšie pozrieť na jej nohy – trápia ju zdeformované prsty. Ich kosti sú trochu inak tvarované, a preto je jeden alebo viac prstov kratších.

Sarah Jessica Parker

Preslávila ju úloha Carrie v seriály Sex v meste a každý z nás si ju pamätá aj pre jej dlhý nos. Mnoho slávnych žien priznalo, že si dalo svoj nos chirurgicky vylepšiť, aby sa cítili dokonalé. Sarah Jessica Parker je ale silná a vyrovnaná žena, ktorá prijala svoj fyzický vzhľad taký, aký je a nikdy si pod nôž neľahla. Niektorí ju síce za vyslovenú krásku nepovažujú, ale vyžaruje z nej pozitívna energia.

Vanessa Paradis

Jej meno sa roky spájala so sexsymbolom Johnny Deppom. Druhým poznávacím znamením je jej legendárna medzierka medzi zubami. Vanessa sa vykašľala na nosenie strojčeka a krásne sa usmieva aj s medzerou, vďaka ktorej je jednoducho rozkošná.

Cara Delevigne

Cara Delevigne je známa svetová topmodelka, s ktorou spolupracujú mnohé zvučné značky. Ak sa na ňu pozriete, do očí vám udrie jej prirodzené husté obočie, ktoré si nechce meniť a tiež úzke pery. V časoch, kedy si ženy zväčšujú pery do naozaj veľkých rozmerov, si z toho Cara nič nerobí a propaguje rôzne rúže a lesky na pery.

View this post on Instagram

link in bio

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevigne) on

Elle Macpherson

Božská modelka mala prezývku „Telo“ a očarila mužov po celom svete. Medzi krásne ženy patrí aj Elle Macpherson. Meria úctyhodných 1,82 metra a aj kvôli tomu má trochu väčšie nohy. Nosí číslo 44, ale kráska veľké nohy nerieši a rada ich ukazuje na fotografiách na sociálnych sieťach. Aj keď sa z nich mnohí ľudia vysmievajú, patrí k najkrajším ženám a po päťdesiatke jej môžu závidieť aj podstatne mladšie ročníky.

https://www.instagram.com/p/B26bnpqB1-8/

Georgia May Jagger

Dcéra Micka Jaggera a modelky Jerry Hallovej  má veľmi výraznú medzierku medzi. Podobne ako Vanessa Paradis si na tom ale postavila kariéru a vyniká tak v davoch iných modeliek. Georgia May Jagger sa veselo usmieva do kamier a fotoaparátov a hrdo pracuje pre značky ako Chanel, Miu Miu, Versace, H&M a ďalšie. Krásne ženy skrátka do modelingu patria a nezáleží na tom, či sú bez chyby alebo nie.

Prečítajte si tiež:

Sexsymboly 20.storočia: TOTO sú muži, za ktorými šaleli všetky ženy!

Zdroj: eva.sk  feminity.sk  svetevity.sk  noizz.sk  https://zena.pravda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií