fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšikovia Lady Dee smútia: Zvodná Češka chce skončiť s filmami pre dospelých! O akej práci sníva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Česká hviezda péčka, Lady Dee, šokovala všetkých, ktorí milujú jej filmy milujú a nevedia si bez nich predstaviť večer. Čo chce táto šelmička robiť v budúcnosti?

Len dvadsaťročná Češka Drahomíra Jůzová, ktorú jej fanúšikovia a milovníci tvorby pre dospelých poznajú ako Lady Dee, rada provokuje a šokuje. Priaznivcov najnovšie nepotešila tým, že v budúcnosti sa nechce živiť péčkom, pretože má omnoho väčšie ambície!

ladydee

Aj keď mnoho ľudí po tejto informácii ostali sklamaní, nemusia sa báť. Z verejného života sa vytratiť nechce, práve naopak. Sexy kráska totiž sníva o práci skutočnej filmovej a seriálovej herečky. “Konečne som si zahrala v seriáli. Jedného dňa chcem hrať iba vo filmoch alebo seriáloch. Chcem sa úplne dištancovať od porna. Dúfam, že sa uchytím ako normálna herečka,” prezradila pre Extra.cz.

ladydee3

ladydee1

ladydee2

ladydee4

 

 

 

Zdroj: Extra, Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií