fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fico nevidí problém v tom, že Slovensko dodáva tovary do Ruska. Mám začať opľúvať tie firmy, pýta sa (video)

Podľa Fica Rusku dodáva celý svet a slovenské firmy chcú tiež prežiť.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.11.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico nevidí problém v tom, ak slovenské firmy dodávajú svoje tovary Ruskej federácii. Ako povedal v piatok na tlačovej konferencii, Rusku dodáva celý svet a slovenské firmy chcú tiež prežiť.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Možno slovenské firmy majú nejaké cestičky a dodávajú nejaké tovary do Ruska a teraz čo mám ja robiť. Mám začať opľúvať tie firmy? Mám kričať, to je tragédia, to je zrada?,“ vyhlásil Fico.

Poukázal na článok New York Times z 30. októbra s názvom Ako Rusko platí za vojnu, v ktorom sa podľa neho spomínajú európske krajiny, ktoré zdvihli vzájomný obchodný obrat s Ruskom v roku 2022.

Ako ďalej dodal, Rusko tu bude aj po vojne a ak má niekto pocit, že s ním nebudú žiadne kontakty, tak sa mýli.

„Do Ruska idú nejaké ložiská. A čo keď idú? Nakoniec zistíme, že nielen Smer-SD je zlý, ale ešte aj slovenské firmy sú zlé, lebo si našli spôsob, ako vyvážať svoju produkciu do Ruskej federácie, lebo určite tie ložiská Rusi použijú, aby postavili nejaký tank,“ povedal Fico.

Prečítajte si tiež:
Lacnejšie tankovanie aj potraviny

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico nevidí problém v tom, že Slovensko dodáva tovary do Ruska. Mám začať opľúvať tie firmy, pýta sa (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií