fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí

Hlavnou motiváciou pre kandidatúru je podľa Gajdošíka práca pre ľudí a hájenie ich záujmov.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.8.2022 (Webnoviny.sk) – O post primátora Považskej Bystrice sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať Richard Gajdošík. Do volieb pôjde ako stranícky kandidát hnutia Socialisti.sk. Informoval o tom krajský predseda hnutia Mojmír Kališ.

Hlavnou motiváciou pre kandidatúru je podľa Gajdošíka práca pre ľudí a hájenie ich záujmov. „Obzvlášť v nasledujúcom krízovom období mesto potrebuje, aby na jeho čele stál nielen manažérsky schopný človek v peknej kravate, ale predovšetkým človek s vysokými morálnymi a etickými hodnotami. Človek, ktorý nebude myslieť len na biznis prostredie a vlastné zabezpečenie,“ skonštatoval Gajdošík.

Gajdošík je druhým oficiálne známym kandidátom o post primátora Považskej Bystrice, ešte pred ním svoj záujem deklaroval aj diplomat Maroš Chudovský. Očakáva sa, že o obhajobu primátorskej funkcie bude usilovať aj Karol Janas, ktorý vedie mesto od roku 2010.

Viac k témam: Komunálne voľby, primátor Považskej Bystrice
Zdroj: Webnoviny.sk – Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií