Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí

Hlavnou motiváciou pre kandidatúru je podľa Gajdošíka práca pre ľudí a hájenie ich záujmov.

28.8.2022 (Webnoviny.sk) – O post primátora Považskej Bystrice sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať Richard Gajdošík. Do volieb pôjde ako stranícky kandidát hnutia Socialisti.sk. Informoval o tom krajský predseda hnutia Mojmír Kališ.

Hlavnou motiváciou pre kandidatúru je podľa Gajdošíka práca pre ľudí a hájenie ich záujmov. „Obzvlášť v nasledujúcom krízovom období mesto potrebuje, aby na jeho čele stál nielen manažérsky schopný človek v peknej kravate, ale predovšetkým človek s vysokými morálnymi a etickými hodnotami. Človek, ktorý nebude myslieť len na biznis prostredie a vlastné zabezpečenie,“ skonštatoval Gajdošík.

Gajdošík je druhým oficiálne známym kandidátom o post primátora Považskej Bystrice, ešte pred ním svoj záujem deklaroval aj diplomat Maroš Chudovský. Očakáva sa, že o obhajobu primátorskej funkcie bude usilovať aj Karol Janas, ktorý vedie mesto od roku 2010.

Viac k témam: Komunálne voľby, primátor Považskej Bystrice
Zdroj: Webnoviny.sk – Gajdošík chce viesť Považskú Bystricu ako primátor, jeho hlavnou motiváciou pre kandidatúru je práca pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií