fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

Na eshope Gwyneth Paltrow si môžete kúpiť sviečku, ktorá sľubuje vôňu „ako moja vagína“. Za touto originálnou vôňou je samotná herečka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vonné sviečky sú súčasťou mnohých domácností. Okrem nezabudnuteľnej vône majú mnohé z nich aj estetickú funkciu, pričom sa stávajú súčasťou bytových doplnkov. Známa americká herečka Gwyneth Paltrow sa však rozhodla vonný svet sviečok rozšíriť o niečo viac. Na svojom známom eshope začala predávať vonnú sviečku s tou najintímnejšou vôňou.

Zdroj: Instagram

Sviečka s voňou vagíny

Chcete si doma vytvoriť upokojujúcu atmosféru? Najlepší spôsob je predsa zhasnúť svetlá a zapáliť aromatickú sviečku s vôňou… Napríklad aj vagíny? S týmto jedinečným nápadom prišla  oskarová americká herečka Gwyneth Paltrow, ktorá teraz predáva vonné sviečky s názvom „vonia ako moja vagína“. Túto sviečku s hmotnosťou takmer 300 gramov môžete získať za 75 dolárov, čo je v prepočte približne 67 eur. Vonná sviečka je uložená v skle s čiernym dizajnom. Zdobí ju jednoduchý nápis „Toto vonia ako moja vagína“.

Podľa informácií nie je vôňa tejto sviečky vernou kópiou vône vagíny Gwyneth Paltrow. Ako je vysvetlené na online eshope herečky, myšlienka sviečky s vôňou vagíny sa zrodila nečakane, keď Gwyneth pracovala na novej vôni svojho parfumu. Pri miešaní vôní sa zrazu vyjadrila : “Ouhhh, vonia tu vagína.“

Zmes vôní “vagíny”

“Sviečka s vôňou vagíny” je v skutočnosti vyrobená z pelargónie, bergamotového citrónu, cédrového dreva, dánskej ruže a jantáru. Dômyselná zmes by mala podľa informácií vytvoriť atmosféru „fantázie, zvádzania a sofistikovaného tepla“. Nie je známe či sa jedna o marketingový ťah, alebo vtip, ale táto vonná sviečka je už vypredaná.

Prečítajte si tiež:
Na Pohode bol aj Andrej Kiska. Fotku s ním chcelo mnoho ľudí

Gwyneth Paltrow a jej vagína

Nie je to prvýkrát, čo sa Gwyneth Paltrow zmienila o svojej vagíne. V roku 2016 herečka, ktorá získala Oscara, odhalila, že otestovala „parenie vagíny“. Táto technika, má vraj vyvážiť ženské hormóny rozptýlením pary do vagíny. Technika, ktorú gynekológovia absolútne neodporúčajú herečka viackrát pozitívne prezentovala.

V roku 2018 prekvapila verejnosť predajom vaginálnych vajíčok s nečakanými prísľubmi, kam zaradila: predchádzanie úniku moču, odstránenie depresií či dokonca aj hormonálna rovnováha. Jej web s eshopom dostal za tieto tvrdenie pokutu vo výške 125 000 eur. Jednalo sa totiž o klamlivú reklamu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií