fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Týchto 7 celebrít vyzerá aj po 15 rokoch mlado a krásne. Vieme, v čom spočíva ich tajomstvo úspechu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznajú azda elixír mladosti?

Hoci je vek len číslo, vo viacerých prípadoch sa podpíše pod náš vzhľad. Na tvári sa nám s pribúdajúcim vekom objavujú vrásky či škvrny, vlasy nám začínajú šedivieť a na postavu sa nám lepia kilečká naviac. Ujsť pred týmito negatívnymi vplyvmi nie je jednoduché, ale nie je to nemožné. Nájdu sa totiž aj také krásky, ktoré svoj boj so starnutím perfektne zvládajú, a tak aj po 15 rokoch vyzerajú ako bez zmeny, krásne a večne mladé.

Aj vy sa pýtate, či objavili nejaký elixír mladosti? Zahraničná stránka brightside.me sa pokúsila zistiť odpoveď na túto otázku a toto sú návyky, vďaka ktorým vyzerajú tak mladistvo.

Jennifer Lopez

Známa speváčka a herečka, Jennifer Lopez, napríklad pravidelne cvičí jogu a medituje. Vyhýba sa alkoholu, kofeínu, ale i tučným a vyprážaným jedlám. Okrem toho nezabúda ani na zdravý životný štýl, cvičí, nefajčí a denne si dopraje 10 hodinový spánok.


Foto: www.brightside.me

Gwen Stefani

Speváčka Gwen Stefani taktiež vsadila na zdravý životný štýl a biopotraviny. Okrem toho pravidelne športuje a venuje sa boxu. Zaujímavosťou je, že veľkú pozornosť venuje aj svojej pokožke, ktorú chráni pred slnkom a každý deň zvlhčuje detským krémom.

Prečítajte si tiež:
7 potravín, ktoré ti pomôžu dosiahnuť ploché brucho

Foto: www.brightside.me

Hally Berry

Táto päťdesiatnička začala potom, ako jej lekári zistili cukrovku, oveľa viac pozornosti venovať svojej strave. Okrem toho trikrát do týždňa športuje, pričom najradšej má kardiotréningy a box.

Foto: www.brightside.me

Gwyneth Paltrow

Gwyneth je v poslednom období známa svojimi knihami so zdravými receptami, a tak je jasné, že aj ona sa snaží zdravo stravovať. Zo svojho jedálnička postupne vylúčila chlieb, víno a cukor. Päťkrát do týždňa sa venuje cvičeniu a používa organickú kozmetiku, pričom make-up skoro vôbec nenosí.

Foto: www.brightside.me

Kate Winslet

Herečka Kate Winslet je známa tým, že obľubuje domácu kuchyňu, a tak si často varí sama. Za jej perfektným vzhľadom však okrem vyváženej stravy stojí aj perfektný svetlý make-up, ktorý ju robí mladšou a prirodzenejšou.

Foto: www.brightside.me

Eva Mednes

Za mladistvý vzhľad tejto herečky zrejme môže pitie vlažnej vody s citrónovou šťavou. Tú si totiž dopraje každé ráno namiesto kávy. Okrem toho sa venuje joggingu, je minimálne množstvo mäsa a umýva si tvár v ružovej vode, ktorá má dobré zvlhčujúce vlastnosti.

Prečítajte si tiež:
Parfum vám dokáže zlepšiť aj zhoršiť deň: Viete, ktorý je pre vás ten pravý?

Foto: www.brightside.me

Jennifer Aniston

Jennifer sa pravidelne venuje športu, je zdravé potraviny a vitamíny. Okrem toho má v obľube jablčný ocot, ktorý jej pomáha zostať mladou. Zaujímavosťou je, že veľkú pozornosť venuje táto herečka aj starostlivosti o svoje vlasy.

Foto: www.brightside.me

Máte aj vy nejaký svoj elixír mladosti? Napíšte nám.

Zdroj: www.brightside.me
Foto: www.brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií