fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Havaroval kvôli pavúkovi! 29-ročný vodič nezvládol pohľad na drobného živočícha na čelnom skle

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia v rakúskej spolkovej krajine Korutánsko riešila v utorok kurióznu dopravnú nehodu, spôsobenú snahou vodiča odstrániť počas jazdy pavúka z čelného skla svojho auta.

Nemenovaný 29-ročný motorista sa po spozorovaní živočícha prestal venovať riadeniu, na čo vozidlo v zákrute narazilo do zvodidla, prevrátilo sa na strechu a pohybovalo sa ešte ďalších 50 metrov. Výsledkom bola totálna škoda na samotnom aute, zatiaľ čo vodič vyviazol so zraneniami a dokázal sa z vraku sám vyslobodiť, informovala tlačová agentúra APA.

Bilancia nehody v okrese Sankt Veit an der Glan mohla byť oveľa horšia, keďže po súbežnej cyklotrase sa v tom istom čase pohybovali 65-ročná dôchodkyňa a jej osemročný vnuk. Zničené auto sa zastavilo iba desať metrov od tejto dvojice.

Zraneného vodiča dopravili záchranári do nemocnice v blízkom meste Friesach.

Zdroj: http://www.teraz.sk/zahranicie/kuriozna-nehoda-kvoli-tomuto-auto-sko/346743-clanok.html

Foto: ilustračné (https://images.pexels.com/photos/432831/pexels-photo-432831.jpeg?auto=compress&cs=tinysrgb&dpr=2&h=750&w=1260)

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií